как махате петната от боята за коса

  • 4 777
  • 10
Когато се боядисвам винаги се цапам с боята за коса по ръцете или по челото с какво ги 4истите?
Виж целия пост
# 1
В парфюмериите както и в Интернет продават продукти за почистване на боята за коса.
Виж целия пост
# 2
Много лесно се почиствам с мокри кърпички,при по упорити петна пръскам малко парфюм или дезодорант,квот дойде.
Виж целия пост
# 3
Аз си мажа челото  и ушите обилно с крем и дори и да се намажа с боя много лесно се почиства.
Виж целия пост
# 4
Има специални продукти за тази цел. Във всеки фризьорски салон ги има, предполагам и в козметичните магазини.
Виж целия пост
# 5
По кожата  боята се почиства с къдрин,а има и друг начин който също е много ефикасен,намокряте памуче и топвате в пепел от цигара,почиства идеално. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Има продукти точно за тази цел  Peace
Виж целия пост
# 7
 Преди време ползвах някаква пИчатарска паста или както там му се казва. Кой да ме светне, че имало специални продукти! Mr. Green Сега се мажа с крем преди боядисване, а после стържа с памук, напоен с оцет. Да уточня, че за черна боя говоря.
Виж целия пост
# 8
Преди време ползвах някаква пИчатарска паста или както там му се казва.

Не се ли зачервяваше кожата ти ? Моята да. Laughing
Виж целия пост
# 9
Не помня. Помня само, че беше ефективна, после не знам какво стана, къде се затри, може и да е свършила.
Виж целия пост
# 10
а как да изпера хавлията, с която си увих косата, след измиването на черна прясно боядисана боя  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия