нагревател за шишета- работа?

  • 902
  • 5
Подариха ни подгревател/ нагревател за шишета/ за храна на Авент. Но след като го включих той си изключи червената лампичка и аз помислих че е изгорял. След 20 мин. го включих отново и тя светно, но веднага го изключих, защото незнам как се работи с него. Вътре сипва ли се вода преди да поставим шишето или бурканчето с храна/кърма и ако да тя нямали да го изгори?? А също ако да-колко или до къде, не изкипява ли? Как се регулира топлината и времето сами ли си измервате? И стъклени и пласмасови ли шишета, бурканчета и кутийки поставяте или....? Моля, споделете всичко относно с работата с този уред, като  за "неграмотници" /визирам себе си/. нагревателят ми е този:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_89&products_id=1217
Искренно моля за помощ! Благодаря на всички, които ще се отзовете на въпросите ми!

ако модераторите, сметнат че темата не  еза тук, моля да е преместят!
Виж целия пост
# 1
Сипваш вода вътре и поставяш шише/чаша Виа на Авент. За тях е пригоден. Има 3 степени на нагряване, като достигне определена т, се изключва и после пак се включва. Периодично доловаш вода, защото се изпарява. Имах една таблица кое колко време се топли, но я загубих, така че карам на око. Аз всъщност не съм го ползвала особено, защото кърмя, само да подгрявам в редки случаи размразена кърма, ако излизам, и сега си топля пюретата. Внимавай, че много бързо подгрява, да не изгориш бебока.
Виж целия пост
# 2
мерси много Olive за инфото.  Hug
аз го пробвах наистина загряма добре!
а не се загряваш вода постоянно там. А също да те питам може ли стъклени бурканчета, стъклени шишета направо да ги сложиш така?
Виж целия пост
# 3
имам същия,за буркан4ета не става.ако иска6 ги присипи в шише просто.аз го държа пове4е на 3.по бързо се топли вси4ко.много ми е удобен
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам същия и съм много доволна от него. Поставям на позиция 1 и така шишето с преварената водичка ми е топло на идеална температура цял ден. В него (без синята кошница) се побират шишета Bfree, които са доста тумбести, и шишета и бурканчета се събират идеално. Тка се препоръчва да се топплят бурканчетата с пюрето неразпечатани и добре измити. Успех.
Виж целия пост
# 5
как така не разпечатени пюретата? защото в упътването пише че бурканчетата може да се топлят на уреда, но с отстранени капачки  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия