Подсечено - каква козметика ?

  • 3 558
  • 79
С какво мажете при подсичане ? При нас подмишничките и от вътрешната страна на лакътя е подсечено. Мажа с Bochko Lavena baby,  но май няма голям ефект. Струва ми се, че е  много твърд и не попива и стои върху кожата до следващия ден.
Виж целия пост
# 1


 Аз съм много доволна от крема на Бюбхен против подсичане.
Виж целия пост
# 2
На първо място след баня трябва да подсушаваш задължително много добре тези области ,мажи с нещо мазно и леко , или крем здраве но на много тънък слои !
Виж целия пост
# 3
На първо място след баня трябва да подсушаваш задължително много добре тези области

Точно  Peace Когато е сухо е много малко вероятно да се подсече. Обличай само памучни дрешки, не претопляй детето и помещението. Аз лично от Бочко съм много доволна.
Виж целия пост
# 4
При подсичане ползвам крем Пенатен - до няколко часа кожата се успокоява.
За да намалиш подсичанията - обръщай особено внимание на гънките (да са подсушени добре и добре намазани).
Виж целия пост
# 5
Бочко или Здраве вършат страхотна работа.
Виж целия пост
# 6
Ползвам Бочко и съм доволна.
Виж целия пост
# 7
И аз съм най-доволна от Бочко! Peace
Виж целия пост
# 8
при нас действа крем пенатен Peace
Виж целия пост
# 9
И аз ползвам Бочко и нямам оплаквания.Да не би да е стара партида или да е минал срока на годност?
Виж целия пост
# 10
В аптеките/не във всички обаче/ се прави специален крем притив подсичане. Има нищо и никакъв цвят, някакъв кафеникав, но е най-ефикасното средство, на което съм попадала. Специално във Варна не всяка аптека приготвя този продукт. Захвърлих всякаква скъпа козметика.Името им голямо и на това разчитат май.
Виж целия пост
# 11
В аптеките/не във всички обаче/ се прави специален крем притив подсичане. Има нищо и никакъв цвят, някакъв кафеникав, но е най-ефикасното средство, на което съм попадала.

Племеницата се оправи с такъв - наистина бил страхотен
А на Зузи, като има подсечено или обрив, мажа със Здраве и до сега е помагало. А иначе и Бочкото е добър крем, според мен просто тези гънчици остават леко влажни и за това се подсича бебока.
Виж целия пост
# 12
Нашата педиатърка ни даде рецепта за едно кремче което се прави в някои аптеки и съм много доволна.
Виж целия пост
# 13
В аптеките/не във всички обаче/ се прави специален крем притив подсичане. Има нищо и никакъв цвят, някакъв кафеникав, но е най-ефикасното средство, на което съм попадала. Специално във Варна не всяка аптека приготвя този продукт. Захвърлих всякаква скъпа козметика.Името им голямо и на това разчитат май.
аз също разчитам на този кафеникавия крем.в софия го приготвят във всички специализирани аптеки.действа и в най-тежките случаи (които съм виждала).не знам как се казва,но знам,че съдържа нистатин.
от бочко синът ми се обрива жестоко.
Виж целия пост
# 14
Много съм доволна от Бочко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия