Весел Великден, скъпи приятелки!!!

  • 1 424
  • 24
Макар че това не е форум за честитки, си позволявам своеволието да пусна поздравителна тема. Вие сте отборът мами   love001 , с които "говоря" най-често и искам специално към вас да отправя поздрави. Бу - остави я тук темата, плийз  newsm17  

Поздравявам ви с идващия празник - бъдете здрави, щастливи и обичани!!! Желая ви слънчеви детски усмивки и силно рамо за опора. И понеже се оказва актуален въпрос - и засилване на либидото   Wink  
(Аз излизам в интернет ваканция от днес на обяд, защото ме чака голямо стягане на рождените дни.)
Виж целия пост
# 1
Леле, сега виждам, че и двете ти деца са на един и същи ден!  Shocked  Laughing Случайно ли стана така, или си планирала секцио на този ден, за да ги напаснеш?  Wink Те и при мен са с 5 дни разлика, даже лекарката ми ме пита искам ли да направим секциото за малката на същия ден на баткото, но аз отказах. Исках да си имат отделни рождени дни. Но може би пък от финансова гледна точка е по-разумно и икономично да са на един ден!  Wink  Laughing
Честит празник и на теб!  Grinning
Виж целия пост
# 2
Весел празник и от мен Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 3
Да са ти живи и здрави рожденниците и страхотни празници - и на вас,и на всички Grinning
Виж целия пост
# 4
Приятна почивка на всички!:)
Виж целия пост
# 5
Sladka hapka, специални пожелания за много щур и весел двоен рожден ден!
Весели великденски празници на всички!
Виж целия пост
# 6
Хубави празнични дни на всички!
Хапке, щастливи да са ти рогатите рожденници!
И аз имам двама с 4 дни разлика, знам какво е  Laughing (при мен е предколедна лудницата #Silly )
Виж целия пост
# 7
Зъхи, до колкото знам при Сладка Хапка няма намеса от хирургията, а всичко си е Божа работа. За това говори и факта, че тя пък е родена на 1 май !!!

Хапчице Сладка, пожелавам ти най- веселите и хубави празнични дни. Да сте живи и здрави всички у дома, а ти да си все така мила, отзивчива и всеотдайна майка и съпруга.

Честити предстоящи празници и на вас, мили интернет дружки, много обич, веселие и любов.
Виж целия пост
# 8
Ей, хапкей! Сладка такава! Heart Eyes
Весел Великден и забавни рожденни дни!
Приятни емоции и бъдете здрави!


Поздрави и Весели празници на всички мами тоже!
Виж целия пост
# 9
Gift   party006  newsm19  newsm18  newsm18  newsm18  Tada

Незабравим рожден ден на дечицата! Здраве и радости на мама и татко!

Весел Великден и слънчеви празнични дни!!   ura
Виж целия пост
# 10
Весели рожденни дни!!!Да са ти живи и здрави двамата рожденника!!! newsm19  Flowers Sunflower  newsm19  Flowers Sunflower newsm19  Flowers Sunflower
Честити Великденски празници и на всички тук!!!
Виж целия пост
# 11
Весел великден на всички! Много приятни емоции и радостни усмивки ви желая! Grinning
Сладка хапка - много, много хубави пожелания за рождениците!  Tada  Grinning
Виж целия пост
# 12
Хапчице, приятно прекарване на рожденните дни!
Много усмивки и весело настроение #Milti  #Milti  #Milti
Целувки и поздрави от мен и цялото ми домочадие Wink

А на всички други дружки - ВЕСЕЛ ВЕЛИКДЕН!!!
Виж целия пост
# 13
Весели Великденски празници и от мен!
Въпреки,че рядко се включвам в разговорите,толкова често чета какво говорите,че имам чувството,че ви познавам.Поздравявам всички ви!
Виж целия пост
# 14
И от нас много пожелания за весело посрещане на празника!
Всички бъдете много усмихнати, слънчеви и щастливи, а на Сладка Хапка - специални поздрави и страхотен купон на рождените дни!  ura
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия