Пътуване със самолет и мястото за детето

  • 1 640
  • 29
 Simple Smile
Виж целия пост
# 1
 Simple Smile
Виж целия пост
# 2
т.е.  въпросът ти вече не важи?
Виж целия пост
# 3
Цитат на: miravmbd
Върнах се и препрочетох внимателно какво казват в вебсаита.
Значи ако искам детето да е в кар сиит,в столче демек, трябва да му купя отделен билет за дете.

Точно това щях да ти кажа и аз Wink Или да звъннеш на авиолиниите. Поне аз така направих като си купувах билети, защото не знаех как да закупя за "нероден Петко "  Laughing
Аз ще питам следващия път, как мога да транспортирам и столчето за кола, че ще ми трябва в БГ.
Виж целия пост
# 4
predi okolo mesez pristignah ot toronto.dasteria mi e na 9 mes.
v samoleta do evropa(viena) me slojiha da sedna na mestata za mami s deza do 13 kg.na stenata pred men zaka4iha nesto kato legalze v koeto moje bebeto da spi(ako ima takova jelanie)
za car sita-zaedno s koli4kata gi biaha pribrali v bagajnoto.nikakav problem za car sitovete-te sa 4ast ot koli4kata-no az imah lo6ia kasmet da mi potro6at koli4kata(e,saotvetno avstriiskite aviolinii s koito letiah vaztanoviha sumata..no ne be6ee nikak priatno>
uspeh
Виж целия пост
# 5
И мен ме интересува темата. Предварително ли трябва да предупредя ако искам такова легълце, което се закача да спи бебо?? Или те на място ме настаняват до него? Моля ако някой има опит, да сподели.. Много ме притеснява идеята да спи у мен - не виждам как изобщо ще стане... Confused  Confused  Confused
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Ema
И мен ме интересува темата. Предварително ли трябва да предупредя ако искам такова легълце, което се закача да спи бебо?? Или те на място ме настаняват до него? Моля ако някой има опит, да сподели.. Много ме притеснява идеята да спи у мен - не виждам как изобщо ще стане... Confused  Confused  Confused

Ние се местим във Флорида след 10 дни и при купуването на билетите не съм искала кошче, защото не знаех че дават. Ние ще летим с АлИталия и доколкото разбрах от тях, имат специално предвидени места за майки с деца с въпросните кошчета.
Би трябвало при всички компании да е така   Thinking
Виж целия пост
# 7
Ние ползвахме такова кошче (bascet). Закачат го пред теб а местата са точно след бизнес класа. Има си одеалце и възглавница. Но това кошче е доста малко. Ние бяхме на 3 месеца, а то е до 6 месеца мисля.
А за Ал италия знам, че дават нещо подобно, но не е никак удобно. Слагало се на краката Imp
Виж целия пост
# 8
Ние се прибираме в Бг другия месец и беба ще е на почти 2 месеца. При резервциите поисках такова място, с кошче, нямаше за нашия полет=всичко било заето, но агентката се ангажира и успя да намери още 1. Местата за мами са на първи ред. Но вашето детенце е голямо, може би е е без място, а във вас-доста е тежко да се пътува така.
Аз имам въпрос за друга част от количката, която не знаем как да транспортираме. Това е пластмасовата поставка на столчето за кола, която се слага в колата и не се мести, а столчето се закопчава за нея. Тя е обемна, не мога да я вкарам в саковете. Някой пренасял ли е такова нещо? Количката ни е Грако-травъл систъм.
Виж целия пост
# 9
Като летяхме за Канада и на мен от Чешките авиолинии ми дадоха кошче дето се закача на стената, а дъщеря ми беше на година вече. Просто трябва да и кажеш на стюардесата. Свекърва ми го заангажира при закупуването на билетите. Даже ни додоха едно комплекче за дребната с кърпички, памперс и още нещо си. #Crazy
Виж целия пост
# 10
otnosno vaprosa na mama canadka:
moga da te posavetvam vaobste da ne vzima6 tazi postavka za kolata -car sita si stoi mnogo dobre dori i bez neia-nie dori v toronto nikoga ne sme polzvali tazi postavka
slagai car sita na zadnata sedalka s grab kam dvijenieto i s kolanite gi promu6i prez stol4eto sled kato postavi6 bebo vatre.vsastnost na pove4eto carsitove triabva da ima takava kartinka s obesnenie to4no kak da go napravi6.
no ako si re6ila 4e bez nego ne moje6 predpolagam 4e niama da ima6 problem v samoleta-ste go priberat pri car sita i koli4kata Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Момичета, моля ви се погледнете и в темата най отгоре Полеzна информация! Там съм събрала раzлични теми, които сме обсъждали надълго и нашироко, между които и теzи zа пътуванията със самолет и деца/бебета! Даже преди седмица имаше такава тема отново.
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Canadka

Аз имам въпрос за друга част от количката, която не знаем как да транспортираме. Това е пластмасовата поставка на столчето за кола, която се слага в колата и не се мести, а столчето се закопчава за нея. Тя е обемна, не мога да я вкарам в саковете. Някой пренасял ли е такова нещо? Количката ни е Грако-травъл систъм.


Нашто столче за кола за бебе също има такава пластмасова поставка - то е Мамас и Папас,която не би могла лесно да се пренесе иначе. Като сме летели с Анна като малка,го чекирахме заедно с поставката (т.е. кликваме столче и поставка заедно) и така го взимат без проблем. Тя си е като част от столчето просто и не са ни създавали проблеми. Летели сме така с няколко различни авиолинии, и не ни се е налагало да плащаме допълнително за столчето въпреки, че за Анна тогава не сме купували билет. Така ще правим и сега с Елия.
Виж целия пост
# 13
Момичета,не ми се отваря нова тема,понеже пак става дума за пътуването със самолет....Моля ви ,дайте ми идея за играчки,които да взема на борда...Синът ми е на 23 месеца вече.Обича музикалните си играчки,но се притеснявам,че с тях ще безспокоим другите пътуващи,особено ако не иска да заспи...Докато беше по-малък,беше лесно...Ама сега си е истински бандит...Минута не може да стои на едно място и все щуротии прави....Ще му купя няколко нови играчки преди деня на пътуването,та като го изненадам,може да спечеля 2 часа.Ще ви бъда благодарна за идеите! Rolling Eyes  Wink
Виж целия пост
# 14
Все едно говориш за моя синковец.
При последното ни пътуване през февруари му мъкнах без проблем музикалната играчка, една книжка с картинки от тия с дебелите корици, една дрънкулка и се въоръжих с много търпение.
Нашия полет беше кратък в сравнение с твоя, но се държа прилично, въпреки че не спа.
Каквото ти дойде на ума му вземи и не се притеснявай от другите пътници
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия