Колко често правите секс?

  • 5 275
  • 72
А сега една хуууууубава темичка... newsm78Много ми е интересно какво място има секса в българското семейство.Дали се практикува достатъчно често,или точно обратното?Само предварително държа да поздравя онези,които ще гласуват с 10-та опция.БРАВО НА ВАС!Опитала съм се да обхвана максимален брой варианти в анкетата,но ако съм пропуснала някоя опция ще се радвам да ми я напомните и да я редактирам
Виж целия пост
# 1
Старая се да не правя. Колкото по-рядко, толкова ми е по-добре. Нищо на света не ми е по-досадно. По-скоро бих гледала най-скучната гръцка сапунена опера, отколкото да се занимавам със секс. Надявам се това да отговаря на въпроса ти.
Виж целия пост
# 2
Правя секс "на поискване". Когато жената го пожелае, е по-качествен.
Броенето кога, колко, как, би отнело от удоволствието, така мисля.
Виж целия пост
# 3
И мойта опция я няма SadВиждам мъжа си веднъж в годината Confused
Виж целия пост
# 4
леле, от толкова опции ми се зави свят.
сложи още една " нямаме норматив"
Виж целия пост
# 5
Липсва опция "няколко пъти дневно". Благодаря.  bowuu

 и аз искам така ама  "жената"  на повече от 4-5 пъти седмично почва да се мръщи и да ме избягва......  и карам на канадска борба през останалото време
Виж целия пост
# 6
Самозадоволяването секс ли е? Питам аз.
Според авторката - не.Но пък според нея оргазмът е секс.
Виж целия пост
# 7
Самозадоволяването секс ли е? Питам аз.

 не се брои - иначе вдигам бройката  Joy
Виж целия пост
# 8
 Моля авторката да разтълкува смисълът на изречението "А къде е секса в нашите семейства?"  да знам как да гласувам, щом ще има награди.
Виж целия пост
# 9
еми, то ако самозадоволяването не е секс, направо сме  smile3507
Виж целия пост
# 10
Липсва опция "няколко пъти дневно". Благодаря.  bowuu
Браво момиче!Как намираш време?Сподели,осветли ме.Опцията ти е добавена. Peace
Виж целия пост
# 11
Ми то  и аз не знам как да гласувам. Май трябваше едно упътване да прикачи авторката...
Значи, първо - щом няма половинки, как мога да бъда точна? Какви са тези цели числа. Примерно, случва се да правим 2 пъти и половина секс за една седмица.  Thinking Това за 2 пъти ли да го броя, или за 3. Е, не е три...
Освен това, щом самозадоволяването не е  секс, значи с мъж ми правим секс много по-рядко, от колкото сме си мислели...
И изобщо, много е неясна тази анкета, както и целта и.
Виж целия пост
# 12
Не споделям нищо повече, ще ме изкарате мръсТница.
Виж целия пост
# 13
е добре де, как може да кажем, че сме се сексили без оргазъм.
Ми яли ли сте сладолед да не  е сладък? щото аз не го разбирам това като дефиниция - секс без оргазъм. Хич не го бройте за секс Naughty
Виж целия пост
# 14
Ми то  и аз не знам как да гласувам. Май трябваше едно упътване да прикачи авторката...
Значи, първо - щом няма половинки, как мога да бъда точна? Какви са тези цели числа. Примерно, случва се да правим 2 пъти и половина секс за една седмица.  Thinking Това за 2 пъти ли да го броя, или за 3. Е, не е три...
Освен това, щом самозадоволяването не е  секс, значи с мъж ми правим секс много по-рядко, от колкото сме си мислели...
И изобщо, много е неясна тази анкета, както и целта и.
Не знаех,че има секс наполовина, newsm78 затова не съм сложила опции с половинки.Освен това не съм казала,че самозадоволяването не е секс.Просто бях забравила да го вмъкна като вариант,но ми беше напомнено и вече е почетен член в анкетата.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия