Цитросепт?

  • 4 915
  • 31
Върши ли работа за всичко което пише за него и може ли да се взема профилактично?
Виж целия пост
# 1
като казах на педиятърката че давам на детето Цитросепт тя каза че имала пациентка която много го хвалила и където имала дупка там слагала и била много доволна . А аз не мога да кажа че не съм доволна струвами се че като пропусна ден да не и давам Цитросепт и след това се отразява
Виж целия пост
# 2
И аз го взех да го давам на детето,разбрах че се дават броя капки отговарящи за теглото и се почва с постепенното им увеличаване,но може ли някой по ясно да ми каже по колко капки да давам по 1 или по 3 пъти дневно и изобщо някой който вече го  е давал. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Аз съм доволна ползвам го втора година.
Виж целия пост
# 4
Как го давате на дете? Та той горчи непоносимо.
Виж целия пост
# 5
Доста разредено. Пробвала съм в ябълков сок и в портокалов, като в портокаловия по-малко горчи. Може да се подслади.
Виж целия пост
# 6
момичета, току що разбрах, че свеки чела-недочела, е изпраскала наведнъж 20 капки на синът ми /който е макс.15кг./. #Cussing out Нямам листовката на разположение и се притеснявам може ли да има странични ефекти
Виж целия пост
# 7
Доколкото знам, няма никаква опасност от предозиране !
Ина4е от 3 г. го ползваме , но само при нужда - гаргара , жабурене и т.н.
Виж целия пост
# 8
А една приятелка ми каза,че се пиел и за отслабване Grinning Laughing. Вярно ли е?
Виж целия пост
# 9
А една приятелка ми каза,че се пиел и за отслабване Grinning Laughing. Вярно ли е?

Може, защото пречиства организма, като помощно средство към диетата. И аз съм на Цитросепт, но на много минимална доза - 3 капки 2 пъти на ден, има ефект.
Виж целия пост
# 10
За отслабване не става. Аз и детето го пием втора година не сме отслабнали а имаме нужда Embarassed
Виж целия пост
# 11
също го използвам и външно и вътрешно-много съм доволна
Виж целия пост
# 12
И аз го взех да го давам на детето,разбрах че се дават броя капки отговарящи за теглото и се почва с постепенното им увеличаване,но може ли някой по ясно да ми каже по колко капки да давам по 1 или по 3 пъти дневно и изобщо някой който вече го  е давал. Rolling Eyes

Значи дневната доза за деца е брой капки = на килограми, може да ги даваш на веднъж, може да ги разбиваш по малко през целия ден, както ти е удобно. На нас хомеопата така ни каза да ги даваме на малката и започнахме от шест капки първоначално - ползваме ги от година и сме доволни  Peace  И само да кажа да имате предвид, че ако ги слагате в сокче или каквато и да е течност, колкото повече престояват капките в нея толкова по силно започват да горчат, така че съвета ми да го  изпиват веднага  Peace
Виж целия пост
# 13
Всички казват че са много доволни от Цитросепт-а, ама така и не разбрах, на кой какво е помогнал и как ви се е подобрило здравето откакто го пиете. Аз си го купих за мен и за семейството, ама имам проблем да накарам синът да го пие. А и той е още на 2 годинки и не знам дали не е още малък за да му давам Цитросепт. А какво ще кажете за Биоцитрин-а - българският вариант на Цитросепт?
Виж целия пост
# 14
Дидо, моята дъщеричка сега в неделя ще стане на 2-ве, а и го давам от миналата година лятото.  Значи ние и го слагаме вечерта в млякото на 200 мл. мляко слагаме 5-6 капки - това  и е постоянната дневна доза, но правя и почивки от време на време, в смисъл не го давам без прекъсване.
А защо съм доволна ли, ами защото от както го давам не знам дали се дължи на него,  но определено не ми боледува, пу-пу и затова естествено съм от доволните  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия