Урина

  • 5 950
  • 7
Здравейте,
Някой може ли да ми даде насоки, защо урината може да е с цвят на портокалов сок?

За две седмици се случва за втори път.
Правих изследвания, уж всичко беше наред..........но това някак си пу пу пу да не ме чуе дявола, не ми се чини да е не ред.
Да, настинал е, но както казах по-горе вече правихме кръв и урина....
Пие Хустажил/дано не греша изписването/, Имунобейби, слагам капки за очи Окацин/бяха тръгнали да капят/, Олинт в носа и Тамтум Верде в гърлото.
Първият път когато пишка същото, пиеше Саностол, Хустажил/само 2 или 3 пъти по 5мл/, капки за нос Виброцил, Тамтум Верде и противоалергично Зиртек

П.С. Писла съм и в Здравни.Също така търсих и попаднах на тема  "Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 6", но в нея не  е писано от 120 дена и....
Виж целия пост
# 1
Ами как няма да е такьв цвят-нормално.При всичките тези илачи се променя цвета.Ти самата си забелязала       вьзможната причина.Спокоино.Аз когато мажа езика на дьщеря ми/при афти,вече по-нарядко/ с Гранофорин,урината и  става зелена.Особено тези сиропчета и витамини имат доста оцветители.
Виж целия пост
# 2
Почти сигурна съм че е от Хустагила
мойта щерка пи малко тези дни и понеже не го харесва особено го повърна ( но не веднага) и цялата смес беше като портокалов сок а нищо друго с подобен цвят не беше яла или пила
също памперса имаше по-жълт цвят от обикновено
 baby_neutral
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241320.0
но вероятно е от това дето пие
Виж целия пост
# 4
Би трябвало да споделя, че са били единични два случая само.
Аз прибрах урина в едно шишенце /стерилно/ в хладилника за да го нося утре.Е, ако изобщо може така де.
По едно време го погледнах, ми то има ужасна утайка, ако е това де - някъде около един пръст Confused
Виж целия пост
# 5
Би трябвало да споделя, че са били единични два случая само.
Аз прибрах урина в едно шишенце /стерилно/ в хладилника за да го нося утре.Е, ако изобщо може така де.
По едно време го погледнах, ми то има ужасна утайка, ако е това де - някъде около един пръст Confused
възможно е да е от болестта
при едно боледуване Мими имаше силан утайка но не се виждаше с просто око - както и да е - бе инцидентно

вземи обикновена урина - първо нея - пусни и виж
пък да си спестиш работа - вземи и стерилна - като замиеш детето с риванол добре и си го измила преди това с вода и тавм каквото ползваш за тоалета й - без да слагаш крем...бе чисто дупенце
нали знаеш в аптеките има както колектори така и тези пластмасовите шишенца за съхранение на урина
за стерилна ти трябва съвсем малко, за обикновена - повече
убедена съм че е от това дето пие - прави утайка в урината
но за да не ти говорим празни приказки - направи двете урини - дари да ги платиш са 15лв - поносима цена /че и по-малко около 9лв е стерилна и 4лв обикновена/
обикновената ще ти излезе веднага и ако няма левкоцити - споко
Виж целия пост
# 6
Добра вечер,
Детенце е здраво  Heart Eyes.Дадохме нова, но взеха и старата за всеки случай.Въпреки, че взимайки я бяха почти категорични, че е от престоя в гърнето.
Казаха, че са уретри или урети  Embarassed не е проблем.Получавало се от престой или от образно казано от топло на студено - нещо като пресичане се получавало Rolling Eyes
Новата урина е чиста Simple Smile

Благодаря, на всички отзовали се  bouquet
Виж целия пост
# 7
 smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия