Размера има ли значение?

  • 37 776
  • 262
 newsm78Дали е мит израза,че колкото по-голямо е на мъжа ''достойнството'',толкова повече удоволствие доставя на жената?Вие как го предпочитате и изобщо има ли значение?Не е ли по-важно да си върши ''работата'' хубаво и качествено,отколкото колко е голям....
Виж целия пост
# 1
Размерът - не. Но пълният член има значение, да.
Виж целия пост
# 2
Казват, че нямало значение...
Виж целия пост
# 3
Според мен няма да ти помогне анкетата да разбереш кой какво мисли. Какво означава по-голям? И как се върши работата?
P.S. Защо за един ден пускаш две сексуално ориентирани теми?  bowuu
Виж целия пост
# 4
Е как ще е все едно.....
Каква работа ще свърши малкият пенис? newsm78
Мисля,че сама знаеш отговора на въпроса който задаваш!Иначе,защо ще слагаш този аватар! Mr. Green
Започвам да си мисля,че размера с който ти ''разполагаш'' не ти върши работа! Joy
Всъщност....някой жени го обичат....къс и дебел(да не им сига и да ги боли)! hahaha
Виж целия пост
# 5
Всички тези темички, колко са ми забавни.  Laughing

Ще ти отговоря и ще изчерпя темата.... за едни - да, за други - не.
Виж целия пост
# 6
Естествено, че има. Party Колкото повече, токкова повече. Blush Peace
 И хич не вярвам, че е важно качеството а не рамера, тва може да го каже само жена на чийто мъж му е малко........ ( неискам да обиждам никого, знам че когато обичаш някого тези неща са по-малко важни). Обаче нека бъдем реалисти. Peace
 Немога да очаквам да изляза качествено боядисана и красива от фризъорски салон в който се работи с некачествена козметика.....
За всичко се иска максимум..така смятам аз. Мнение базирано на скромния ми опит с малки и големи неща:)
Виж целия пост
# 7
Всички тези темички, колко са ми забавни.  Laughing

Ще ти отговоря и ще изчерпя темата.... за едни - да, за други - не.

Бих те поправила ако позволиш - за едни -да, а другите не си го признават.  bouquet
Виж целия пост
# 8
Не винаги количествените натрупвания водят до качествени изменения.
Имам предвид броя пуснати теми, не размера.
Виж целия пост
# 9
Размерът - не. Но пълният член има значение, да.

Няма да те разберат напълно  Laughing

Виж целия пост
# 10
Размерът - не. Но пълният член има значение, да.

Няма да те разберат напълно  Laughing

Ако искат. Важното е, че е вярно.
Виж целия пост
# 11
Според мен няма да ти помогне анкетата да разбереш кой какво мисли. Какво означава по-голям? И как се върши работата?
P.S. Защо за един ден пускаш две сексуално ориентирани теми?  bowuu
Ами защото съм на такава вълна сигурно.Не виждам моите сексуални анкети да пречат на някой.Пък и ми е интересно в % как ще стоят нещата,защото с 2 мои приятелки все спорим по въпроса и сега се надявам да им докажа,че грешат.Сега светна ли те защо пускам такива теми?                         P.S надявам се да не питаш сериозно как се върши работата........                                                                                                                                                                                  
Виж целия пост
# 12
P.S. Защо за един ден пускаш две сексуално ориентирани теми?  bowuu
Много просто. Защото е сексуален маниак дошъл тук сред жените. Според мен това е мъж който само чака да му падне нещо чуждо.

Уточнявай кой размер като питаш - фи или ел..
Виж целия пост
# 13
Всички тези темички, колко са ми забавни.  Laughing

Ще ти отговоря и ще изчерпя темата.... за едни - да, за други - не.

Бих те поправила ако позволиш - за едни -да, а другите не си го признават.  bouquet

Какъв хубав спор ще заформииииш!  Mr. Green  Провокацийки....  Да знаеш, че някои жени ще те нападнат.  А за мъЖа, размерА е от първостепенно значение. Следва кубатура, брой цилиндри, РЗП, дрехи и т.н.
Виж целия пост
# 14
Според мен няма да ти помогне анкетата да разбереш кой какво мисли. Какво означава по-голям? И как се върши работата?
P.S. Защо за един ден пускаш две сексуално ориентирани теми?  bowuu
Ами защото съм на такава вълна сигурно.Не виждам моите сексуални анкети да пречат на някой.Пък и ми е интересно в % как ще стоят нещата,защото с 2 мои приятелки все спорим по въпроса и сега се надявам да им докажа,че грешат.Сега светна ли те защо пускам такива теми?                         P.S надявам се да не питаш сериозно как се върши работата........                                                                                                                                                                                 

Като при зайците ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия