Фитнес зала/клуб с инструкор във Варна?

  • 812
  • 5
Всъщност знам, че има десетки клубове, но никога не съм ходила на фитнес Confused  Embarassed
Налага се да се погрижа малко и за себе си, а не знам куде да отида?! Като ме видят такава неразбираща.....а някой трябва да ме посъветва какви упражнения и какви уреди да ползвам.....
Можете ли да препоръчате някой клуб. Само, моля да не е много мутренски, както и да го разбирате.
Виж целия пост
# 1
За съжаление фитнеса в който ходя аз няма да има инструктор от 01.05 чак до есента. Иначе е много чисто и приятно вътре, посещава се предимно от жени. Аз съм писала за него вече, ако имаш възможност потърси назад в темите. Обсъждани са фитнес клубовете във Варна и доста момичета са си написали впечатленията от местата които посещават!
Успех и в началото 'го давай' кротко защото после много болят мускулите. Cry
Виж целия пост
# 2
Мерси, но защо като рових и търсих назад нито едно заглавие на тема не ми подсказа, че става дума за фитнес във Варна Thinking
От олкова много теми търсачката май се затормозва....
Аз тепърва ще правя мускули Wink
Виж целия пост
# 3
Laughing хаха, ти мускули си имаш ама като не са ползвани дълго време си отмъщават:-))))
Намерих една тема, прегледай я...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=13527
Виж целия пост
# 4
От скоро ходя в Екстрийм, до магазина за осветителни тела "Габровски" на ул. Пирин. Малък е, няма мутри, много хора, хареса ми. Двойна карта за 1 месец е 42,00 лв, докато еднократно посещение е 3,00 лв.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти Flash Simple Smile
Тази тема изобщо не ми излезе от търсачката Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия