Проблеми с акането

  • 733
  • 4
здравейте,
Днеска ми се случи нещо много странно.. моят син е на 1г, и 8м и след като откущо се нахрани за обяд - гледам че се и изакал - обаче това няма нищо общо с нормалнитеизпражнения , а по скоро прилича на някава слуз.. Чудя се дали не е настинал или пък има разтройство.. Искам да ви попитам някой нзае ли нещо за затягане на стомах на толкова малко дете?? Какво да му дам ако това продължи и утре. иначе си хапва, не плаче или да мрънка че го боли корема или нещо друго..
Виж целия пост
# 1
Чай от шипки, ориз (чист без нищо друго), чай от джоджен, лечебна храна на Милупа. Това е за което се сещам (без лекарства).
Виж целия пост
# 2
Ентерола действа също много добре. Това са някакви дрожди няма проблем за детето, аз съм много доволна.Йоан имаше такъв проблем и само тива помагаше. Давах по 2 прахчета дневно (бебето ми беше на 4-ри месеца тогава) 4 поредни дни. Чай от шипки и малка диета също вършат работа(варени картофи, сирене и без плодове и зеленчуци).  Дано се оправите скоро!
Виж целия пост
# 3
blagodarq mnogo - shte probwame chajchetatat idrugite syweti ako rabotatane se oprawi...
Виж целия пост
# 4
Компот от дренки. Много е ефективен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия