Сироп за подсилване?

  • 6 707
  • 12
Кой сироп за подсилване след преболедуване бихте ми препоръчали?И за апетит най-вече, за дете на годинка и 3 -4 месеца.
Виж целия пост
# 1
Апровит - с пчелно млечице, аминокиселини и една камара витамини и микроелементи. Дава се и на спортисти по време на усилени тренировки и за деца, особено след тежки пневмонии. Много е добър Давах го на Дани когато беше горе-долу на ваша възраст, но откакто се преместихме тук нещо не го откривам по аптеките.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: silvia2
Апровит - с пчелно млечице, аминокиселини и една камара витамини и микроелементи. .

Подкрепям мнението за Апровит плюс. Аз го давам на децата и съм много доволна от него - съдържа много необходими за повишаване на имунитета съставки!
Виж целия пост
# 3
Извинявайте,а става ли за  дете на 10м. и половина.И подобрява ли апетита?Една седмица бяхме на перитол и се родих,но той е анти хистаминов препарат и толкова.Пък и бяха други причините поради ,които ни го изписаха.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: niqol
Извинявайте,а става ли за  дете на 10м. и половина.И подобрява ли апетита?.

На нас го изписаха когато малката беше около година и нещо, не помня вече точно колко.  Thinking Дава се по една чаена лъжичка на ден, обикновено сутрин, в продължение на 10 дни и после 20 се почива. Аз го давам и на двете си деца, докато свърши шишето, което е 150 ml.
Виж целия пост
# 5
Мултисаностол
Виж целия пост
# 6
Цитат на: cheta
Мултисаностол

И ние така. Даваме й Мултисаностол. Много го обича.
Виж целия пост
# 7
И ние даваме Мултисаностол. По едно време взехме ADLiquid - едвам го изпи, изобщо не и хареса вкуса.
 offtopic : До мамите, които дават Мултисаностол: по каква схема го давате? Т.е. колко време давате и колко-почивате? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 8
Подкрепям за Мултисаностол-а.
Аз не съм го давала, но много майки около мен го дават на децата си и са доволни Laughing
Виж целия пост
# 9
Цитат на: cheta
Мултисаностол

И ние сме на него, по препоръка на Боо, че нашия нещо не наддава вече 2 месеца. На сиропа пише за деца над 1 годинка. Купих го на цена 8,90 лв. Много е като количество 300 гр. Мисля, че трябва да се правят почивки при приемането му. Може да стой в хладилника и да го даваш на няколко етапа.
Виж целия пост
# 10
Биси щом ти го даваш,значи става и за нас Stuck Out Tongue .Какво количество ,колко пъти?Или да питам педито Thinking .Ние сме едва 7кг.
Виж целия пост
# 11
При нас в аптеките продават един сироп "Герисан", има го и на таблетки за по-големи деца. Съдържа извлек от здравец, приятен е на вкус и пише, че е подходящ за имунната система, за анемии, за укрепване при и след боледуване...не е споменато ограничение във възрастта.
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Роси74
До мамите, които дават Мултисаностол: по каква схема го давате? Т.е. колко време давате и колко-почивате?

Аз давам по 2 ч.л. дневно докато свърши сиропа, после 1-2 месеца почивка.
Бо е на почти 2 години обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия