Моля,дайте ми съвет!

  • 830
  • 7
Здравейте на всички.Нова съм тук и искам да ви помоля за съвет.Проблема ми е следния:от около три години страдам от плиитко дишане(аз си го наричам така).Като се опитам да си взема въздух не успявам докрай да си изпълня дробовете.Не знам дали ще ме разберете точно какво ми е.Сякаш нещо ме задушава в гърлото.Лекувам се с хомеопатия и Деанксит(лек антидепресант),защото след посещение при лекар,той установи че проблема ми е на нервна почва.Деанксита вече го спрях по негова препоръка,вземам само хомеопатичните.Но все още не се усещам както преди,макар че има известно подобрение.На 27 години съм и много искам да имам бебе.Страхувам се да забременея в това състояние,не знам как ще ми се отрази бременността,но отчаяно искам да стана майка вече.Не съм напълно здрава,симптома с плиткото дишане още не е изчезнал съвсем,появява се особено вечер.Дали има някой с подобен проблем,дали има лечение,което да ме върне към нормалното ми състояние?Много ще се радвам да прочета вашите съвети,моля ви споделете вашето мнение!
Виж целия пост
# 1
Адекватно хомеопатично лечение би ти помогнало да решиш проблема си.
Лекарят, който те лекува с хомеопатия, същият ли е, който ти е предписал антидепресант? Ако е така, обърни се към друг хомеопат. Успех!
Виж целия пост
# 2
Да, същият  е лекаря.Ти мислиш че ме лекува неправилно ли?Да ти кажа честно и на мен ми е минавало през ум,но не знам къде да отида.
Виж целия пост
# 3
Дианксита е много хубав медикамент , но който трябва да се пие по продължително  PeaceАз го приемах около 6месеца и тогава имах подобрение , а това с дишането е от нерви  newsm78 Трябва да се успокоиш и всичко ще бъде наред  bowuu Аз получавах стягане в областа на гърдите , но сега вече изчезна , но продължавам да си пия Дианксита Thinkingно ако се притесняваш толкова за този медикамент , защо не го спреш и да вземеш билковите - глог, мента и валириян, те са много хубави  Rolling Eyes Успех, миличка и дано скоро се похвалиш с двете чертички  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 4
Не мога да приема, че антидепресант (пък бил той и най-лекият и най-пречистеният) е "много хубав медикамент". Rolling Eyes
Питагора, лекар, който наред с хомеопатично лечение, предписва и антидепресант, понятие си няма от хомеопатия (от принципите й на действие, от възможностите на тази наука и от законите на лечебния метод).
Не знам в кой град си, поразпитай за друг хомеопат (класически - такъв, който наистина ще те лекува с хомеопатия, а не с някакви странни комбинации). Дано скоро проблемът ти да е зад гърба ти!


Виж целия пост
# 5
От Пловдив съм,лекарката ми е хомеопат,фитотерапевт и вътрешни болести.Деанксита го вземах много дълго врме,сигурно повече от година,разбирасе накрая не всеки ден.Състоянието ми е на приливи и отливи,ту съм добре,ту зле.Вече не зная какво да правя,мисля че три години са доста дълъг период от време за да се излекувам напълно,но не съм още!!!!!!!!!Препоръчайте ми някаъв специалист:невролог,психотерапевт или фитотерапевт,явно така няма да се справя.
Виж целия пост
# 6
Мога да ти препоръчам само хомеопати. Simple Smile
Във форума за хомеопатия и алтернативна медицина са пускани координати на хомеопати в Пловдив. Може да ги намериш чрез търсачката. Ако искаш, ще ти пиша на Лични имена на хомеопати, за които съм срещала добри отзиви.
Виж целия пост
# 7
Да ти кажа честно май не вярвам че хомеопатията ще ми помогне.Вече споменах че от три години съм на хомеопатични и подобрението е минимално.Но все пак се радвам на всякакъв съвет.Благодаря.Ще чета в лични за добри хомеопати в Пловдив ако си така добра да ги споделиш с мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия