Климатик и бебе?

  • 7 640
  • 35
Много хора казват, че от климатик най-лесно се настива и сега се чудя вреден ли е климатикът за малките деца или не? Оставяте ли лятото бебето при климатика?
Виж целия пост
# 1
Лятото не. Охлаждам стаята, но не работи докато децата са в нея.
Зимата е друго, но така или иначе не спят децата в стаята с климатика.
Виж целия пост
# 2
Ами ние имаме парно и зимата не е проблем, но мъжа си е наумил, че иска климатик за лятото, защото не можел да спи...  ooooh!
Виж целия пост
# 3
от първия ден сме на климатик в стаята, но го ползваме за отопление и за сега няма никакъв проблем /да чукна на дърво/, а за лятото и аз също се чудя как ще, че ние сме и на последен етаж и пеща е пълна, въздуха пари
Виж целия пост
# 4
Ами ние имаме парно и зимата не е проблем, но мъжа си е наумил, че иска климатик за лятото, защото не можел да спи...  ooooh!
и ние така Peace
Виж целия пост
# 5
Лятото избягвам да го пускам, само в най- горещите дни и то за малко.
Виж целия пост
# 6
Аз си го пускам и лятото но детето не спи в тази стая. Flutter
Виж целия пост
# 7
Има доста такива теми.Цяло лято е живял в стаята с климатика(от обед до вечер,а също и нощем работеше)и слава богу не се разболя,но леглото е разположено на същата стена,на която е климатика,той е насочен да духа нагоре,пред него провесвах един чаршаф,за да не се завихря струята студен въздух,освен това върху детското креватче слагах едно одеало,така че само главата на бебо се вижда докато спи(тогава беше на 3-5мес.и не шаваше много).Трябва всяка седмица да се мият филтрите,предполага се ,че така дишате по-малко микроби.Според мен е по-добре да имате климатик,отколкото да се пържите през лятото и да се изрине от жега,а за това да не се разболее...ами ще трепериш,но дано да излезе юнак като моя.
Виж целия пост
# 8
Пускаме лятото,но Тери е в друга стая.
Виж целия пост
# 9
Много хора, които го твърдят, просто не са ползвали такъв в дома си или такъв климатик ползват. Аз съм и на работа и в къщи с климатик. У дома той не се спира- през лятото беше на 20 градуса, сега- също на толкова. Никой не е "настинал" от него, напротив здрави сме, дори и сега в грипозните времена. Просто не е нужно климатикът да духа в теб, можеш да го насочиш в която посока искаш. Има и климатици за спални, таванен тип, пиша го, тъй като явно информацията по въпроса сред широката общественост не е налице.
Виж целия пост
# 10
Няма никакъв проблем да работи климатика и бебето да е в стаята. И през лятото и през зимата сме на климатик. Важното е детето да не стои под него.
В родилния дом в стаята ми също имаше климатик и лекаря ми каза да го пускам без никакви притеснения Peace.
Виж целия пост
# 11
Когато работех на климатик ooooh!цяло лято бях хремава, зимата пък изсушава въздуха.
Според мен не е добре Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
зимата пък изсушава въздуха.
И то много. ooooh!Но не спим в тази стая.
По-добре и бебето да не спи на климатик-независимо дали през лятото или зимата! NaughtyТова е моето мнение.
Виж целия пост
# 13
да, ползвала съм климатик в стаята на баткото, когато беше бебе, защото беше много горещо.
сега, живот и здраве, ще топля стаята с климатик за бебето. не ми се струва опасно.
Виж целия пост
# 14
Ползвам климатик от самото раждане единствено не оставям бебка в близост до него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия