За бебешките продукти на ORIFLAME - ползвате ли ги?

  • 1 373
  • 25
Като се роди бебчо ни подариха комплект бебешки продукти на ORIFLAME - шампоан, сапун и пудра. Все още не съм ги ползвала, тъй като имам други отворени. Кажете ми ако сте използвали такива дали сте доволни. Защото се чудя дали да ги отварям въобще.
Виж целия пост
# 1
За бебе не бих ползвала тази марка,но след като ги имаш нищо не пречи да ги ползваш ти.
Виж целия пост
# 2



             За мен се отказах да ги ползвам, какво остава за бебе!
Виж целия пост
# 3



             За мен се отказах да ги ползвам, какво остава за бебе!
smile3521 smile3521 smile3521
По - скоро се ориентирай към марки, които имат повече опит в производството на бебешки продукти - те Орифлейм имат червила, пудри, шампоани, чантички, гривнички и к'во ли още не - сега пък и бебешки продукти - аз не бих рискувала!!!  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 4
За бебе не бих ползвала тази марка,но след като ги имаш нищо не пречи да ги ползваш ти.
Peace
Виж целия пост
# 5



И на нас ни бяха подарили.Ползвах сапуна и олиото.
Проблеми не сме имали.
Виж целия пост
# 6
Всичко сме ползвали, харесвам продуктите на фирмата, купувам у нас за всички. Бебешки продукти на "Орифлейм" съм ползвала още преди осем години, с големия син- антибактериален гел и шампоан със сапун. И тогава ги имаше. Гелът няколко години не беше в каталога, от година го има отново, отново го купувам.
Не съм дистрибутор, обикновен потребител съм. Изказвам мнение на такъв, тъй като съм ползвала продуктите от години и съм доволна, ползвала съм по- голямата част от нещата, които предлагат.
Виж целия пост
# 7
Има фирми, специализирани в производството на козметика за бебета и бих се доверила единствено на тях Peace.
Виж целия пост
# 8
Бяха ни подарили, ползвахме шампоана и олиото. Мисля, че са добри или поне не създават проблеми.
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм шампоана. Не сме имали проблеми, но изобщо не ми хареса, така че не бих повторила.
Виж целия пост
# 10
Първият път и на нас ни подариха  Mr. Green
Да,доволна съм от сапуна и шампоана(това сме ползвали).
Вторият път аз си ги поръчах-нямам оплаквания. Peace
Виж целия пост
# 11


Ползвам сапуна и шампоана и съм доволна.Не се пенят много и се измива бързо Peace
Виж целия пост
# 12
Твърдо не,на мен не ми понасят какво остава за бебка
Виж целия пост
# 13
ORIFLAME не ползвам дори и за мен  Peace
Виж целия пост
# 14
В същност по- обективно ще ти отговори човек, който познава и ползва продуктите. Това, че някой не ги ползва не означава, че продуктите са лоши или вредни. Означава само, че човекът така си е решил. Отнася се за всички продукти.
При ползване на козметика, независимо от източника, се подхожда винаги по един и същ начин- препарата се поставя на ръката на човека в малко количество, за да се проследи за алергична реакция. Ако няма такава- добре, ползва се. Ако има- не се ползва. Ако си доволен след ползването- пак ползваш. Laughing
Също така в пълна сила важи и другото- ако един човек е алергичен към съставка на продукта, това няма нищо общо с друг човек, който не е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия