Имам нужда от вашата подкрепа

  • 612
  • 2
Здравейте, настоящи и бъдещи мами! Имам син на 10 г. Вече една година работим за второ, но засега резултат няма. Confused Не съм го превърнала във фикс идея и все още не съм се депресирала, но започвам да губя търпение. smile3518 Първия път забременях, докато пиех противозачатъчни. Thinking Дали да не започна да пия пак...  newsm78 Е, не си меря температурата и много-много не си следя овулацията, ама и как да го правя като цикълът ми е супер нередовен. Дълго време бях със спирала, дали пък това не оказва някакво влияние... Знаете ли нещо по въпроса? Моля, споделете го!
Миналия месец бях почти сигурна, че се е получило. И как не като ту ми закъснява, ту подранява. Направих си тест и  EFN . Направо ми се плачеше. Много ми се иска да се получи най-после! Praynig Мили мои, стискайте ми палци!  Two Hearts
Виж целия пост
# 1
Здравей!
По принцип, по-сериозни мерки се предприемат:
- след 6 месеца, когато овулацията е следена, но бременност няма
- след година без проследяване на овулацията

Първо си избери лекар. Започнете с:
- изследване на хормони
- спермограма

Спермограмата трябва да е направена в клиника по стерилитет в София. Това, че имате едно дете, нищо не означава. За 10 години много неща могат да се променят. Затова направете спермограма на съпруга ти, на теб хормони, за да се види, защо така ти варира цикъла.
После ще направите няколко месеца фоликулометрия и ако все още няма бременност, следва цветна снимка на тръбите /тест за проходимост/.

Успех ти желая! Peace
Виж целия пост
# 2
Здравей!
По принцип, по-сериозни мерки се предприемат:
- след 6 месеца, когато овулацията е следена, но бременност няма
- след година без проследяване на овулацията

Първо си избери лекар. Започнете с:
- изследване на хормони
- спермограма

Спермограмата трябва да е направена в клиника по стерилитет в София. Това, че имате едно дете, нищо не означава. За 10 години много неща могат да се променят. Затова направете спермограма на съпруга ти, на теб хормони, за да се види, защо така ти варира цикъла.
После ще направите няколко месеца фоликулометрия и ако все още няма бременност, следва цветна снимка на тръбите /тест за проходимост/.

Успех ти желая! Peace
ХОЛПЧЕТО ГО Е НАПИСАЛА МНОГО ПРАВЕЛНО И ПОДРОБНО,ПОДКРЕПЯМ С ДВЕ Peace Peace Peace ,УСПЕХ И ОТ МЕН  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия