Моля за съвет

  • 543
  • 9
Здравейте момичета,

Моят син е на 4 месеца. Храня го с АМ - Nutrilon. Хапва долу горе по 700 мл на ден, 6 храненки. Чудя се дали да не преминем на 5 пъти дневно по около 150 мл на ядене, защото с тия 6 пъти си е цяла мъка - цока много бавно и докато си изпие млякото то станало време за другото хранене. Та ви моля за съвет - как да процедирам?/със захранването още не сме почнали, смятам да започна тия дни със зеленчуково пюре/
Виж целия пост
# 1
На час ли я храниш? Аз не бих махнала едното хранене след като детето не е отказало само. Да не сте с една дупчица на биберона, големичка е вече да се храни толкова бавно  newsm78 Аз на вашата възраст ползвах биберон с 3 дупки.
Виж целия пост
# 2
Не знам какво ползваш, но може да си вземеш силиконова биба на НУК за мляко за вашата възраст. Моята бебка беше така с каучуковата на НУК и се хранеше ок 20 мин. Сега за 6-7 мин цоква млякото. А що се отнася до количеството на един прием, не съм сигурна, но питай педито дали не трябва да увеличиш без да намаляваш броя на храненията ако бебчо не иска.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
рано е още на бебето ти за 4 хранения, смени биберона
Виж целия пост
# 4
рано е още на бебето ти за 4 хранения, смени биберона

 Peace
Нормалното и задоволително хранене трае около 20мин.
Синът ми на 4 месеца изпиваше 200мл. Стотина за твоето ми се виждат малко. Предложи 150, да, с друга биба и виж дали ще ги изпие, така или иначе количеството го определят те, освен ако не се касае за неконторлируем апетит, де  Grinning За да е нахранено, в шишето трябва да остава малко мляко.
Виж целия пост
# 5
Моята бебка е на 4 месеца и се храниме по пет пъти на ден.
Изпива средно между 140 и 180гр. на хранене. Тя е на този
режим от едно известно време и се храниме нормално. Няма точно
определо правило, което да следваш.
Смени бибелона и увеличи млякото,защото ми се струва малко като
количество. Ако това не помогне се консултирай с педито и опитай на пет хранения.
Виж целия пост
# 6
Значи да обясня по-подробно. Досега се храним по следния режим - 6 пъти на ден. Правя по 150 мл, но само 2 или 3 пъти си изяжда всичко. Обикновено се пада някъде по 680 - 700 мл на ден.
Мислех дали да не започна с 5 пъти на ден.....?
Виж целия пост
# 7
И пак да ти кажа - детето си определя. То трябва да започне да пропуска едно хранене и то да увеличи количеството. Следвай него, пробвай, те си знаят най-добре и не грешат  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Съгласна съм с Блонди Party
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви момичета,
Ще следвам детето, то само ще си покаже:)))

Лек и усмихнат ден на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия