криехте ли до 3 месец

  • 1 322
  • 27
Момичета, давайте съвет. Аз  сум в 6 гс и се чудя дали да казвам вече на родителите ии да чакам средата на февриари /тогава ми е следващия преглед / и чак след като видим сърдечна дейност да казваме. Знам че някой крият до 3 месец, на мен ми се вижда трудно да се укрия толова време. И сега не знам как да постъпя. Родителите ги виждаме всяка неделя  та ако се реша да е сега  ще е след няколко дена. те милите много искат внуче и искаме да ги зарадваме обаче пък ме е страх да не излезе някое кухо яйце и да се притеснят излишно. Направо не знам. Вие  как постъпихте? Кога съобщихте хубавата новина?
Виж целия пост
# 1
Честито  Simple Smile
Не съм крила. Бях толкова щастлива, че хората разбираха без да казвам.  Blush
Според мен това е много хубава новина и не трябва да се крие. Не се настройвай негатвно.
Успех  Hug
Виж целия пост
# 2
Не съм крила изобщо, веднага разтръбих на всички  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Не, не ми мина през ума.
На всички приятели и близки казах. В работата - не съвсем веднага, може би след 3-4 месец.
Виж целия пост
# 4
Темата се дублира Grinning
Запис Mr. Green
Виж целия пост
# 5
На родителите казахме веднага, но на приятелите и всичко останали - след 3 месец  Peace
Виж целия пост
# 6
Темата се дублира Grinning
Запис Mr. Green


  С тази вчерашната ли Mr. Green
 Я и аз да се запиша тогава Simple Smile
Виж целия пост
# 7
hahaha
Виж целия пост
# 8
и аз не сам криела .,и знам ,че не хубаво ти самата да криеш-защото утре и бебето теб ще крие.така казват старите хора ,но ти си знаеш най добре .Лека бременност от мен ,почивай си повече , кога ти е термина ?
Виж целия пост
# 9
Кога съобщихте хубавата новина?
Веднага Hug
Виж целия пост
# 10
не съм криела, просто на някого решихме по-рано да кажем на други по-късно Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Честито  Simple Smile
Не съм крила. Бях толкова щастлива, че хората разбираха без да казвам.  Blush
Според мен това е много хубава новина и не трябва да се крие. Не се настройвай негатвно.
Успех  Hug
Виж целия пост
# 12
  Не съм крила, бях много щастлива и исках всички да разберат Flutter
Виж целия пост
# 13
Не сме крили, аз и някъде около третия месец разбрах, че съм бременна...
Виж целия пост
# 14
Не съм се крила, веднага започнах да се хваля. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия