Bosch или Gorenje

  • 12 636
  • 50
Става въпрос за уреди за вграждане - керамичен плот, фурна и миялна машина. Имате ли впечатления? Как са откъм сервизно обслужване?
Виж целия пост
# 1
Всички уреди за вграждане в моята кухня са Gorenje,от година и нещо,проблеми не съм имала!
Bosh също е много добра марка!
Виж целия пост
# 2
Ние в момента по лошо стечение на обстоятелствата и едни недоразумения, имаме и два комплекта от двете марки. И сега се чудя кой да сложа вкъщи и кой в апартамент, който ще даваме под наем...
Виж целия пост
# 3
Bosch естествено.
Виж целия пост
# 4
Не мисля, че има база за сравнение  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Бош, естествено, въобще не могат да се сравняват.
Откъм сервизно обслужване нямам впечатления защото за над 3 години ползване не ни се е налагало.
Обаче откъм сервиз и Горение не са зле, една приятелка ги вика няколко пъти за фурна в малко градче където нямат техен сервиз  и идваха винаги, фурната беше в гаранция.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви, момичета! Дано да направим правилния избор, че какъвто съм карък!!!
Виж целия пост
# 7
Миялната ми е на  Bosch, а пералнята на Gorenje   Peace
Виж целия пост
# 8
Имам уреди и от двете марки и съм доволна, но ми се струва, че по-добре е да си оставиш Bosch за у вас.
Виж целия пост
# 9
Ами да, няма какво да се чудиш. Всичките ни уреди са такива, служат ми перфектно, но и аз си ги пазя  Laughing
Виж целия пост
# 10
Бош  Peace
Виж целия пост
# 11
Препоръчвам Бош за миялната машина. Имах такава и беше супер.

Виж целия пост
# 12
Всички уреди са ми Gorenje и нямам никакви забележки.
Не съм имала Бош - нямам мнение.
Виж целия пост
# 13
Работата е там, че уредите на Gorenje, които сме взели са с повече функции и фурната, и миялната... Та затова се чудя... Иначе и аз повече уважавам Bosch...
Виж целия пост
# 14
Имам печка Bosch купена далечната 1993 година и то втора употреба. Не е мръднала, никак, само единият котлон грее по слабо. Какво да си говорим повече!?  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия