Гинеколог в Мусагеница

  • 1 600
  • 4
Здравейте мами от Мусагеница - дали може да ми препоръчате добър гинеколог в квартала или наблизо в радиус до един квартал максимум около този? Видях една табела за гинеколог на 104 блок, но ми направи впечатление, че пише и че се занимава с ракови патологии, но не запомних името Confused Дали може да ми помогнете? Става въпрос да ми направи първоначалните изследвания и рутинни прегледи, нищо по-сериозно. Тези дни съм без транспорт та затова търся близичък вариант до който да "изтичам"  Wink
Виж целия пост
# 1
В сградата на община Студентска преди имаше гинекологичен кабинет,от много време не съм го посещавала,в момента не съм съвсем убедена за името на докторката  Embarassed Пороманска мисля,че беше.Ходила съм няколко пъти при нея,когато ми беше удобно посещението в този район и имам много приятни впечатления.В интерес на истината не съм имала проблеми,а съм ходила само на профилактични прегледи,но пък това беше първия ми гинеколог в живота  Laughing и останах с много положителна нагласа относно тези прегледи.Кабинетът се намираше на първия етаж,точно срещу бюро Студентски труд,в другата част на коридора.За момента не откривам някаква визитка или тел,но ако не е достатъчно като обяснение ще проверя отново.
Община Студентска се намира точно до МГУ,в бл.5.
Надявам се да съм ти била от полза  Hug
Виж целия пост
# 2
  bouquet
Мерси много, описанието е напълно достатъчно, ще проверя дали все още работи там лекарката още утре!
Виж целия пост
# 3
Относно гинеколога в бл.104 - д-р Иванов - ходила съм при него преди няколко години. Отидох случайно на профилактичен преглед, защото ми беше близко. Откри ми някаква раничка, която гори и ме викаше постоянно на прегледи - не си спомням честотата, май в началото беше всяка седмица, после добре че трябваше да излезе 1 месец в отпуск и се разбрахме след това да отида, но така и не му се обадих. И на всеки преглед си измисляше за какво да ми вземе по 50 лв. - все пак това преди поне 2-3 години. Доста ме издразни това печалбарство, аз все пак не работех само за неговите прегледи.
Виж целия пост
# 4
А, и пропуснах да кажа, тогава поне беше стар ерген, живееше с родителите си, но явно усилено си търсеше жена. Като разбра, че си имам сериозен приятел, ме пита дали имам сестра и ми заразправя как сме щели да станем приятели и да излизаме заедно и със сестра ми включително. Въобще голяма смешка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия