"Технология" на акта

  • 1 453
  • 10
Момичета, помагайте! В период на усилено "бебеправене" забелязах един "проблем". Семенната течност изтича след акта, въпреки че се опитвам да стоя със свити и притиснати към гърдите колена. Някакви съвети? Дали е проблем с "втечняването" на материала?
Виж целия пост
# 1
То не може всичко да остане вътре, разбира се, че ще изтича, че и на сутринта ще тече - ок си е.
Достатъчно е това, което остава вътре. Вдигай си краката нагоре, опряни на стената.
Виж целия пост
# 2
Съгласна съм със Стеф! Peace
Само, че Стеф, вдигането на краката и опирането им в стената пак е свързано с напрягане на коремните мускули и пак може да доведе до изтичане. Thinking При мен така става поне.
Май по-добрия вариант е жената да постави две възглавници под таза си, преди осъществяването на половия акт. Когато вече всичко е приключило, да се отпусне и да полежи от 15 мин до 30 мин. на тях. После внимателно да ги махне /като се старае да не се напряга/ и да остане неподвижна още най-малко час.
Много е важно да не се напрягат коремните мускули и да се лежи в пълен покой! После ще имате време да се обличате.
Успех! Peace
Виж целия пост
# 3
Не се бях замисляла над това Thinking
Между другото, забременява се и без да се вдигат краката, така че спокойно Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Забелязала съм, че като не изпитам оргазъм плувците излизат. Някъде бях чела, но не мога да намеря къде, че при екстаз спермата се засмуква от контракциите и по-лесно се зачева.
Бебе се прави с любов и задължително трябва и на двамата да ви е хубаво.
Успех  Peace
Виж целия пост
# 5
Бебе се прави с любов и задължително трябва и на двамата да ви е хубаво.

Извинявай, че ще те оборя, но не се стърпях! Joy Да знаеш, когато съм на вътрематочна инсеминация, хич не ми е кеф, още по-малко пък получавам оргазъм! Joy Виж, на мъжа ми му е кеф, докато си пие кафето и ме чака да изляза. Grinning
Сигурно, защото не се обичаме, затова спермограмата ни е лоша! Wink

Между другото, забременява се и без да се вдигат краката, така че спокойно Simple Smile
Това е истината! Ако всичко е наред, и без акробатика ще стане бебето. Ако нещо не е както трябва, колкото и да се пънем, няма да стане! Аз и да спя като прилеп, все тая!
Успех на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 6

Извинявай, че ще те оборя, но не се стърпях! Joy Да знаеш, когато съм на вътрематочна инсеминация, хич не ми е кеф, още по-малко пък получавам оргазъм! Joy
Сигурно, защото не се обичаме, затова спермограмата ни е лоша! Wink
[/quote]

Ок в този случай съм съгласна, колкото и да се обичате наистина няма как любовта да помогне.

Но бебеправенето по график за мен и за мъжа ми е ужасно. И двамата се скапваме психически и намразихме така благоприятната мисионерска поза.
Не, че не си следя овулацията, следя я и още как  Wink, но подхода вече е друг. Не се хвърляме на спалнята с идеята, че ще бебеправим, а от страст.
Сега чувствам, че е само въпрос на време да стане. Много по-спокойна и пълноценна съм, иначе бях тотално психясала.
За мен този вариант е по-добър, а ако любовта не може да помогне за щастие я има медицината. При всеки е индивидуално.
Успех на всички  fingerscrossed
Виж целия пост
# 7
Виж тук :http://www.mamaibebe.com/?id=85
И тук: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 396&Itemid=20
Виж целия пост
# 8
Също толкова стресиращо е, когато оргазма се превърне в едничка цел!
Съществуват две възможности:
- двойката няма проблеми и забременяване се постига до 6м. или 1 година
- двойката има проблеми и бременност не настъпва

Мисълта ми е, че ако не настъпи бременност до 6 месеца /при следене на овулацията и покриване на фертилните дни/ или до 1 година /при чести, но непланирани полови контакти/, трябва да се потърси причината за това.
Ако при тези условия няма бременност, и да висиш с главата надолу часове наред, и да изпиташ множествен оргазъм - все тая!
Виж целия пост
# 9
Е, хайде сега - Justice, като се изразих "технология" имах впредви, че все пак си е важно, не съм казала, че се хвърляме в леглото без страст, тъкмо обратното. Не мога да си представя, че ще зачена без любов и влагам всичко от себе си Joy Обаче за коремните мускули си е вярно, не се бях замисляла! Поне при мен така се получава. Повече стренировки и ще нацелим  начина hahaha
Виж целия пост
# 10
Също толкова стресиращо е, когато оргазма се превърне в едничка цел!
Съществуват две възможности:
- двойката няма проблеми и забременяване се постига до 6м. или 1 година
- двойката има проблеми и бременност не настъпва

Мисълта ми е, че ако не настъпи бременност до 6 месеца /при следене на овулацията и покриване на фертилните дни/ или до 1 година /при чести, но непланирани полови контакти/, трябва да се потърси причината за това.
Ако при тези условия няма бременност, и да висиш с главата надолу часове наред, и да изпиташ множествен оргазъм - все тая!


Напълно съм съгласна  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия