Знаете ли нещо за Air Asia?

  • 879
  • 5
Предстои ни пътуване до Тайланд и се колебая дали да заложа на Thai Airways и цената от по 170 евро на човек или да пробвам Air Asia на цена от 90 евро на билет. Става въпрос за полет Банкок-Пукет-Банкок, но на връщане е много важно да стигнем навреме и да не ни изгубят багажа, защото се прибираме за България. Та така, ако някой има впечатления, ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 1
Ами и аз съм в същото чудене, само дето днес като проверявах цената ми излезе м/у 45-60 евро в зависимост от часа на полета, ама за март. Миналата година пъутвахме с руски туроператор в Малайзия, който беше направил всички вътрешни полети с Air Asia. Самолетите бяха витлови, странни хора пътуваха, ама нали стигнахме живи и здрави Wink Мен основното, което ме притеснява е ограничението в багажа 15кг на човек а не разбрах колко се доплаща за свръх багаж - ние на 100% сме с повече.
Абе аз май към тях клоня, защото имат много полети на ден, така че дори и да се отложи някой ще хванем следващия, но ние по принцип ще имаме достатъчно време между полетите. Успех, пък после ще разказваш Wink
Виж целия пост
# 2
Така е, ми6и, има и по-евтини полети, ама аз избрах обеден на отиване(най-скъпия), а на връщане решихме да поостанем в Пукет, вместо да висим на летището в Банкок за късния полет и пак се случва скъп полет на Еър Азия. Тъкмо бях започнала да правя резервацията и ти прочетох поста. Аз май ще се откажа, а и с 15 кг багаж посмъртно не можем да се класираме. А мъжа ми изпитва такъв страх от самолети, че ще ми пили на главата сигурно цяла година, ако го кача в нещо съмнително...
Виж целия пост
# 3
Аз май ще се откажа, а и с 15 кг багаж посмъртно не можем да се класираме. А мъжа ми изпитва такъв страх от самолети, че ще ми пили на главата сигурно цяла година, ако го кача в нещо съмнително...
15 кг са на човек +7кг ръчен, ама пък като си знаеш човека не си разваляй ваканцията, макар и накрая Wink
Виж целия пост
# 4
Аз пътувах с Тай от Банкок до Пукет и обратно, те са много модерни, ама такива ли са им цените...? Бях гледала някакви цени, бяха изключително ниски, останах с впечатление, че са нискобюджетни newsm78
Виж целия пост
# 5
А не, Thai Airways са националния превозвач, не са нискобюджетни. Air Asia са нискобюджетни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия