Защо не мога да вляза в Продавалника цял ден проблем ли има ???

  • 3 017
  • 41
Проблемът само при мен ли е или е всеобщ,от 10 часа сутринта нямам достъп защо???? Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 1
И при мен е така, но от 12 часа! Може би има някакъв проблем!  SadИмало е случаи в които аз имам достъп , а други мами са ми казвали , че немогат да влязат! newsm78
Виж целия пост
# 2
И аз от 14.30 някъде не мога да влеза,а имам уговорка с една мама.... Ужас  Cry
Явно сървъра е претоварен, но е много гадно!
Помолих брат ми да пробва от неговото PC - и той не може да влезе! Поне повредата не е в моя телевизор  Wink
Виж целия пост
# 3
И аз като вас! Не знам какво го разбъзикаха,ама вече 4-ти ден се боря с него. Все нещо му куца- по 100 часа зарежда страница(за едни реклами време)  или снимки няма да има, или някъде си търси сървъра, демек хич го няма! Направо си е мъчение ...
Виж целия пост
# 4
Аз също си мислех че нещо при мен има повреда,и аз немога да вляза цял ден,зарежда страницата и хоп..-Internet Explorer cannot display the webpage Shocked
Явно има проблем,дано по скоро се оправи! Praynig
Виж целия пост
# 5
И аз не мога да вляза, но явно не е при всички, защото по обяд имам пратени две ЛС, получени на е-мейла ми.
Виж целия пост
# 6
По обяд си беше наред.Към 4 след обяд  даде дефект!И така всеки ден в различно време ...
Виж целия пост
# 7
И на мен следобед ми се прецака...много е кофти но нищо не можем да направим Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
tania79, ако четеш тук, получих кошницата!  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
и аз чакам с нетърпение да се оправи проблема, че имам някой неща за продаване Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Хубаво би било някой да драсне едно съобщение -поне с малко инфо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
някой модератор дали няма да даде инфо  Rolling Eyes
незнам,но мисля,че сайта е хакнат  Close някой явно му има зьб  Twisted Evil
и от толкова дни проблем да не може да го оправят,явно положението е сериозно  Confused  Crossing Arms
дано се бреборят бьрзо с него,4е миш маша ще е голям... кой има да получава кой да праща...
дано този проблем да доведе до по бьрзо отваряне на сайта и работа с него за вбьдеще  Praynig  Peace
Виж целия пост
# 12
И аз от вчера наобед до сега не мога да влезна в продавалника.Явно доста голям е проблема  newsm78. Дано скоро да имаме инфо какво става с него.
Виж целия пост
# 13
И аз съм със същия проблем от вчера следобяд.Дано се оправи.
Виж целия пост
# 14
Щом и днес неможем да влезнем, явно сериозен ще е проблема! Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия