По колко хранения на ден в началото на 6 месец?

  • 1 239
  • 20
По колко хранения на ден, по колко грама давахте на вашите бебоци когато започнаха 6 месец.
Виж целия пост
# 1
Пет пъти се хранеше, наддаде доста- 700 грама и 4 сантиметра. Мисля, че трябва по-малко да се наддава вече, при нас така беше.
Виж целия пост
# 2
От 1 седмица е вече на 4 хранения: 2 пъти мляко по 170 мл. + 1 зел./месно пюре + 1 плодово пюре (между храненията) + каша + сок
Виж целия пост
# 3
Бяхме на 5 хранения,това си го определя самото дете
плюс кърмене през ноща,което малко след това отпадна
Виж целия пост
# 4
Кърмене на поискване + оризова каша с АМ сутрин.
Виж целия пост
# 5
По колкото детето реши.
Моят син беше на 4 хранения.
Виж целия пост
# 6
Бяхме на 5 хранения но тя сама си ги определи и изпиваше по 150-180 гр.АМ
Виж целия пост
# 7
ние по 150-180 гр. 6 пъти +поне още 1 нощно Peace
Виж целия пост
# 8
5 хранения - 3 млечни, едно пюрета (зеленчуци / месо през ден), едно - каша с плодове. 8 ч. мляко (180 + 6 л.), 12 - пюре (малко по-малко от едно), 16 - каша (едно плодово + към каша с 200 мл вода), 20 - мляко, 24 - мляко.
Виж целия пост
# 9
И ние бяхме на 5 хранения.
Виж целия пост
# 10
4 млечни и 1 обедно зеленчуково = 5 хранения. Той ги определя, аз не се бъркам.
Виж целия пост
# 11
И ние все още сме на 5,въпреки,че според педито трябва да минем на 4 на мен ми се струва прекалено и затова си хапваме по 5 пъти на ден.
Виж целия пост
# 12
от както сме на 6 месеца преминахме на 4 хранения, но между две от тях имаме плодове. 2 млечни, едно-зеленчуково или месно и една каша. а плодове и давам доста-дори понякога по два пъти на ден.
Виж целия пост
# 13
Всяко дете е индивидуално и само си определя колко му е достатъчно. Peace
Ние в момента сме така: 4 пъти по 150 мл. АМ, сутрин между храненето плодово пюре, на обед зеленчуково с малко АМ, следобед плодово/ каша през ден
Виж целия пост
# 14
На вашата възраст имахме 5 хранения:
АМ, АМ, зеленчуково пюре, каша или АМ с плодово пюре, АМ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия