За лятна количка Чико

  • 887
  • 12
Синът ми е на година и половина, харесах ето тази количка

Въпросът ми е към тези, които са ползвали или ползват такава. Удобна ли е, здрава ли е и може ли да возя в нея детето до около 2 годишна възраст.
Виж целия пост
# 1
Изглежда малка и лека и в същото време стабилна и със сигурност ще може да я използваш до 2,5 годинки.
Виж целия пост
# 2
Една позната си взе такава.
Аз я пробвах и останах доволна. Peace
Виж целия пост
# 3
И на мен ми изглежда добра и удобна. Може и аз да си взема , че нашата умаля!
Виж целия пост
# 4
Лятната ни количка е такава(др.цвят).Много е удобна,маневрена е и лекичка!За здрава-определено е(имам база за сравнение).
Виж целия пост
# 5
а бихте ли ми казали какъв модел,че и мен ме заинтересова? Grinning
Виж целия пост
# 6
Клоня по- скоро към тази Чико, че има кош за играчки и багаж отдолу.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/157
Виж целия пост
# 7
Не съм ползвала такава количка, но и на мен ми се струва лека и удобна. Тя си е за по-голямо дете, така че не виждам проблем да си го возиш до 2г. , че и отгоре.
Но тази, която Рейвън ти е показала ми се струва по-добра. Голямо предимство е коша за багаж. Това вече го споделям от личен опит. Моята лятна количка е Куини Зап. Няма кош. Сложила съм една чанта на дръжките. Но количката е толкова лека (6кг), че когато сваля детето от нея, тя моментално се обръща и пада от тежестта на чантата. Confused
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам Грако Сити Спорт - 6.5 кг! По-експлоатирана покупка нямам! Сгъваш, разгъваш, товариш в багажника, разтоварваш с лекота. И на самолет я качихме! Удобно и леко. Само, че чаках бебето да направи 3 месеца, защото липсва напълно легнало положение.
Виж целия пост
# 9
Изглежда малка и лека и в същото време стабилна и със сигурност ще може да я използваш до 2,5 годинки.

И аз така мисля Simple Smile По принцип тези модели много ми харесват Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 10
а бихте ли ми казали какъв модел,че и мен ме заинтересова? Grinning

Виж тук : http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_107&products_id=2375

Само, че в Джъмбо струва 99 лева.
Тази другата на Чико също е много хубава, но аз гледам и цената. А кош отдолу и на другата количка нямам свестен, и не ми липсва много. Предполагам, че ще я взема тази.
Благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 11
Имам такава количка Чико, само че е с кош отдолу. До 15 кг. е. Много е удобна и лека. Има 2 положения, но няма легнало. Купих си я от Англия, излиза около 100тина лв. Тези от Данет много си слагат надценка  Shocked
Виж целия пост
# 12
Не е само Данет, навсякъде цената е такава   Money
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия