Терапевтичен кабинет за речеви, поведенчески, емоционални проблеми при деца

  • 2 715
  • 21
   От януари тази година в гр. Пловдив се откри терапевтичен кабинет за речеви, поведенчески и емоционални проблеми при деца. В кабинетът работят група от специалисти - психилог, невролог, логопед, специален педагог и психиатър. Диагностични и консултационни прегледи се извършват всяка последна събота от месеца, а през останалото време се провеждат терапевтични сеанси с децата. Тази събота - 26/01/08г. от 10h кабинетът ще приема родители и техните деца за консултации. Ако има желаещи за посещение, могат да се обадят за записване на час на телефон 0894 74 88 16.
Виж целия пост
# 1
   Аз имам брошура на този кабинет и даже съм записала  час  за тази събота за детенцето на моя приятелка, което се роди с цепната устничка и сега вече на 2 години все още не е проговорило. В брошурата пише, че в екипа от специалисти участва и доц. д-р В. Боянова, която е от София - преподавател в Нов Български към Департамента по когнитивна наука и психология. Тя е доцент по неврология и речева терапия и предполагам че тези консултации и диагностични прегледи, които правят са само веднъж месечно, тъй като докторката пътува от София. Моя приятелка я познава лично, тъй като й е преподавала в ПУ и ми е разказвала, че е страхотен специалист.
Виж целия пост
# 2
  Познавам лично доц. Боянова - абсолютен професионалист е.  newsm10  Много добре за родителите на Пловдивските деца, че ще имат възможност да се ползват от услугите й. smile3501
Виж целия пост
# 3
Ние вече посетихме кабинета и останахме с много добри първи впечатления. От тази седмица започваме терапия при Стаменова. Ще пишем отново за следващи впечатления и резултати от терапията.  newsm53
Виж целия пост
# 4
www.s-ivvena.com
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ни е записана за консултация сега на 9-ти февруари, събота /въпреки че това е първата събота от месеца, а не последната, както пише в брошурата/. Казаха ни, че са им се натрупали много желаещи за консултации и затова в такъв случай диагностичният екип ще се сформира по-често от веднъж месечно. Ще видим дали ще останем доволни...Надявам се поне, защото досега все на слаби специалисти /лично мое впечатление, което не искам да натрисам на никого, но всеки си има мнение, нали?/ и "бизнесменки" попадаме Sad Друг път ще пиша повече.
Виж целия пост
# 6
Ние сме с много добри първи впечатления от терапията при Стаменова. Детето много я хареса и няма търпение да го водим в кабинета. Дано и положителните резултати не закъснеят.. Flutter
Виж целия пост
# 7
Здравейте,много хора са доволни от услугите на този кабинет и аз не съм от изключение.Преди 3 седмици записах сина си ,който е с говорен проблем.Направиха ни цялостна диагностика от екипа  им,който мисля че е безупречен,служат си със съвременни методи.Водя детето си два пъти седмично,при Н.Хаджиева и засега сме много доволни.Относно цените-правят много отстъпки,за разлика от други ,които те "дерат  Money"без да имат покритие.
Виж целия пост
# 8
А как става приема при тях?И аз искам да  се пробваме със синът ми ,който е 2 клас и е с нарушение в устната и писмената реч.Работим с районния логопед,но не мисля че е достатъчно,няма никакво развитие а мина вече трети месец... Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 9
Става със записване.Насрочва  се дата и час за диагностика ,която е еднократна,след което се започва с терапията.Ако  нямате тяхна брошура,  телефоните за връзка са:0894/40 33 41; и  0894/74 88 16;А за посещенията,двете страни се договарят в удобно за вас време.
Тази събота /на 09.02/екипът отново ще се събира,ще записва и диагностицира,така че побарзайте -и успех.
Виж целия пост
# 10
Много ви благодаря,  bouquetще дам всичко от себе си !!!
Виж целия пост
# 11
Еее, то бива, бива плоска реклама, ама чак пък толкова не бива!  Twisted Evil
От 100км. е ясно, че нито един от тези постове не е писан от родители! А уж във форума била забранена скритата реклама!!! Модераторите не виждат ли?  newsm78
Виж целия пост
# 12
Всеки родител трябва да има право на избор и да бъде информиран за възможностите, които има в случай на нужда да се обърне към специалист. А това също така е и здравен справочник, ако не се лъжа? smile3527
Виж целия пост
# 13
В екипа от специалисти на "С-ИВВЕНА" вече има и слухово-речев рехабилитатор, който терапевтира децата с увреден слух. yes
Виж целия пост
# 14
 Аз съм много доволна, че няй-накрая се намери частен кабинет, в който цените не са такива безумни, както на повечето места. Дъщеря ми посещава логопеда 2 пъти седмично по 45 мин. и плащаме 76 лв. за целия месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия