Степер?

  • 3 026
  • 12
Момичета наумила съм си да си купя степера от Техномаркет за 79лв.
Искам да питам някой ползвал ли е степер и дали ще помогне за свалянето на коремче?
Виж целия пост
# 1
Разбира се помага.  За свалянето на коремче  пресите задължително трябва да се съчетава с   аеробни упражнение. Препоръчително е използването на Л-карнитин 15 мин. преди всяка тренировка, може да с еизползва и термогенен Фат Бърнър. Аз от дългогодишен опит, обаче препоръчвам велоегрометър или кростренажор. Ефектър е по-добър защото малко по-вече е натоварването.  Hug
Виж целия пост
# 2
И аз съм за кростренажора.Най-малкото на мен ми е по-удобен.
Виж целия пост
# 3
А спетера не натоварва ли до известна степен?
Знам,че кростренажора е по-хубав,но си търся нещо до 100лв Thinking
Виж целия пост
# 4
Да, но не толкова. Трябва по-бързи да са движенията и с правилно дишане. Ако може образно да се изразя "на лесното вдишваш, на трудното издишваш". Имаше на промоция велоергометри по 180 лв. Малко по-вече, но пък по-добрият вариант. И при всяка тренировка да се натоварна различна част от корема. Аз лично правя 3 вида кор. преси. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И аз харесах степер, от тия от метро за около 130лв с дръжки.Обаче прочетох някъде, че за разширени вени не е препоръчително.Жалко,защото вече имам разширени вени и от малкото натоварване ме болят тези участъци.Някой, който има такъв проблем и е ползвал степер да сподели.А за веларгуметър натоварването на долните части от краката по голямо ли е?
Виж целия пост
# 6
dan4ela, според мен  бедрата най-много се натоварват при велоергометъра. Ако се желае свалянена килограм итрябва да се кара бързо и на малка скорост, а ако се желае стягане мускулатура по-висока степепен и по-бавно. А за степера е наистина логично за разширените вени , защото цялата тежест пада върху краката, не седиш както при велоергометъра
Виж целия пост
# 7
Да, но не толкова. Трябва по-бързи да са движенията и с правилно дишане. Ако може образно да се изразя "на лесното вдишваш, на трудното издишваш". Имаше на промоция велоергометри по 180 лв. Малко по-вече, но пък по-добрият вариант. И при всяка тренировка да се натоварна различна част от корема. Аз лично правя 3 вида кор. преси. Simple Smile
А! Това не го знаех. Полезна информация. Peace
Виж целия пост
# 8
Запис.
Виж целия пост
# 9
А дали този степер в Техномаркет ще върши работа?Имате ли наблюдения? newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз да попитам, за оформяне на хубави крака ( които не са дебели, т.е. не е за сваляне на кила ) и за понапомпване на прасец, подходящ ли е степера? Rolling Eyes И съответно какви трябва да са горе - долу тренировките? На по-висока степен и по-бавни движения?   bouquet
Виж целия пост
# 11
Bellucci , ako имаш възможност за посещение на фитнес зала има много хубави машини за крака и специално за прасец. За външна част сядаш и "разгъваш" тежест, а за вътрешна част на бедрата "свиваш" определени кг. тежести. Им аи за задна част машина.
Вкъщи може да се правят клекове с гирички от по 3 кг. например. С доста ракрачени кракам изправено тяло и държеийки гиричките  3 серири по 20 клякания. Това е хубаво и за дупе/стяга се/.   bouquet
Виж целия пост
# 12
Bellucci , ako имаш възможност за посещение на фитнес зала има много хубави машини за крака и специално за прасец. За външна част сядаш и "разгъваш" тежест, а за вътрешна част на бедрата "свиваш" определени кг. тежести. Им аи за задна част машина.
Вкъщи може да се правят клекове с гирички от по 3 кг. например. С доста ракрачени кракам изправено тяло и държеийки гиричките  3 серири по 20 клякания. Това е хубаво и за дупе/стяга се/.   bouquet

Jeny_J, лошото е ,че бачкам до към 7.30 и не ми остава време за фитнес Sad Само събота и неделя едва ли е мн добра алтернатива. Затова исках степер, уж се води за стройни и красиви крака, корема се стягал,ала-бала...ама дали е така.
Иначе и аз знам за клековете, ще ги започна Wink
Благодаря ти много  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия