za laredute

  • 5 237
  • 12
искам да предложа тема ако има някой като мен да ме подкрепи.
харесвам доста неща от този сайт LAREDUTE САМО ЧЕ НЕМОГА ДА ЗАПОЧНА ДА СЕ РЕГИСТРЕРАМ ЧЕ НЯМАМ И ВРЕМЕ  CryПРЕДЛАГАМ НЯКОЙ КОЙТО ЩЕ ВЛЕЗЕ В ПОЛОЖЕНИЕ ДА СЕ РЕГИСТРИРА И ДА ПРИЕМА ПОРЪЧКИТЕ НИ А НИЕ СЪОТВЕТНО ЩЕ СИ ПЛАЩАМЕ ЗА ТОВА Е ЗАВИСИ ОТ ЦЕНАТА. Hug


БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ВСИЧКИ  bouquet
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259576.0
Виж целия пост
# 2
ok az tova go pro4etoh no nqmam neobhodimoto vreme da se registriram tam zatova
Виж целия пост
# 3
Явно не си го прочела Naughty, защото там още в първият пост с ГОЛЕМИ ЧЕРВЕНИ БУКВИ са написани никовете на мамите, които приемат поръчки и поръчват вместо теб.Пак прочети, но този път всичко написано там Peace
Виж целия пост
# 4
Пише го на пьрвата страница в първия пост.
Виж целия пост
# 5
благодаря ти много  bouquet
Виж целия пост
# 6
а някого от вас пазарувал ли е чрез тези жени да ми каже мнение
Виж целия пост
# 7
аз съм пазарувала чрез змейковица и мога да кажа,че е много точна,коректна и мила  Hug
Виж целия пост
# 8
А как после получваш нещата ,които си поръчала(след като преведеш парите на на напр.450)?В смисъл,те след като дойдат тук в София.....
Виж целия пост
# 9
Аз съм си поръчвала от Promod и Редут чрез други мами. След като получат нещата, ми ги изпращат по куриер, т.е. пощенските разходи естествено са си за моя сметка.
Виж целия пост
# 10
А как после получваш нещата ,които си поръчала(след като преведеш парите на на напр.450)?В смисъл,те след като дойдат тук в София.....

С куриер.
Виж целия пост
# 11
А КАК ДА ПОРЪЧАМ НА ТЯХ ДА ПРИКАЧА СНИМКИ ЛИ ИЛИ КАК И АЗ КАТО НОСЯ РАЗЛИЧНИ Р-РИ ЗАВИСИ ОТ МОДЕЛА КАК ДА ОПРЕДЕЛЯ
Виж целия пост
# 12
А КАК ДА ПОРЪЧАМ НА ТЯХ ДА ПРИКАЧА СНИМКИ ЛИ ИЛИ КАК И АЗ КАТО НОСЯ РАЗЛИЧНИ Р-РИ ЗАВИСИ ОТ МОДЕЛА КАК ДА ОПРЕДЕЛЯ

Първо да кажа,че Змейковица е невероятно точен и добър човек Peace
Харесваш си даден артикул,кликваш на цвят и размер и слагаш в таговете/вмъкни връзка/ линка и готово.Това го правиш естествено в ЛС Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия