СИРОПИ за КАШЛИЦА - в 19 ОДЗ за социално слаби деца

  • 2 471
  • 31
спешно се търсят сиропи за кашщлица - знаете грипно време
детската е с деца, оставащи целодневно в нея
социално слаби родители - често детето се разболява, а персонала няма как да уведоми родителя, а детето трабяв ад се лекува!
така че моля ви майчета който има отворен и недоизразходван сироп в годност, който има възможност да купи нещо - моля помогнете!

--------------------------------------------------------------------------------

Градината се намира зад РУМ-а в Младост 2. Най-лесно може да се обясни така: ако сте с кола и идвате от центъра-посока Младост 2, след кръстовището на бившата Деница (сега супермаркет Европа) се продължава направо и на следващото кръстовище се завива надясно. На РУМ-а се завива в дясно, после първата пряка отново в дясно, след това първата пряка вляво. Улицата се спуска надолу и води право към детската градина- 19 ОДЗ "Деница".

Ето и карта:http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=c8bfcac3bdd1132d68d62f8e00dd047f&ix=37&iy=13
Виж целия пост
# 1
Здравей, понеже нямам възможност да дойда до Младост. Ще купя сироп, но мога ли да го пратя чрез пощата? И все пак, какъв точно е нужен?
Виж целия пост
# 2
Наде,питай Дринцолова какъв и сироп и по колко броя.Ще  поемем нещо,ще им занесем и други неща Peace
Виж целия пост
# 3
Доколкото знам абсолютно забранено е да се дават лекарства на деца в детската градина от персонала без лекарско предписание.Дори с позволението на родител знам, че не може.
Даже е подсъдно. Не знам тук какъв е случая, но попитайте дали е редно.
Виж целия пост
# 4
Аз също мога да помогна,ако е разрешено разбира се.Ще ги пратя по пощата в началота на февруари,само дайте адрес.
Виж целия пост
# 5
Доколкото знам абсолютно забранено е да се дават лекарства на деца в детската градина от персонала без лекарско предписание.Дори с позволението на родител знам, че не може.
Даже е подсъдно. Не знам тук какъв е случая, но попитайте дали е редно.
[/quote

Яна,таме ок,имат две лекарки,това е седми4на ясла и градина.....По4ти на статута на домовете са.Вси4ко е ок,те си знаят,а ние сме носили и преди и вси4ко е било наред Peace
Виж целия пост
# 6
Щом е така давайте адрес!
Виж целия пост
# 7
И аз искам адрес и какво точно сиропче им трябва
Виж целия пост
# 8
И аз искам адрес и какво точно сиропче им трябва

не го знам,4е ходя на автопилот Twisted Evil,но Надето се надявам да го пусне Peace
Виж целия пост
# 9
Младост 2, 1799
19-то ОДЗ Деница.
Това би трябвало да е достатъчно.
А лице, което да се посочи?
Виж целия пост
# 10
Младост 2, 1799
19-то ОДЗ Деница.
Това би трябвало да е достатъчно.
А лице, което да се посочи?

Г-жа директорката.Аз знам,4е е Дринцолова.Надявам се да е същата още newsm78
Виж целия пост
# 11
Младост 2, 1799
19-то ОДЗ Деница.
Това би трябвало да е достатъчно.
А лице, което да се посочи?
Г-жа директорката.Аз знам,4е е Дринцолова.Надявам се да е същата още newsm78
Благодаря
Виж целия пост
# 12
Dencho дано в пощата излязат свестни и ти вземат пратката защото като нямаш три имена и се мръщят, а понякога и не я взимат. Аз съм наблизо и без това трябва да пазарувам от аптеката за едни приятели в чужбинско, ще гледам ако се вместя в бюджета да взема и за там сиропчета.
Виж целия пост
# 13
Lennyh аз съм пращала колети и съм ги адресирала до Директора - без конкретно име. ако не ги приемат, ще търся друг вариянт Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
А има ли опасност сиропчетата да се счупят по пощата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия