За шкаф с комплект за къпане и преповиване.

  • 643
  • 2
Мами, банята ми е малка и мисля да се сдобия с въпросния шкаф, но имам малко резерви. Ваната малка ли е? Как се излива водата? Искам да помоля за мнения?
Виж целия пост
# 1


 Недей да правиш тази грешка, абсолютно ненужна покупка!

 Ваната може да я ползваш до около 4 месечна възръст на детето.След това става ненужна вещ.

 Купи си вана със стойка, много по-голяма е.Аз си взех и голям скрин с 6 чекмеджета, на който поставям поставката за преобличане и съм адски доволна от избора си.
Виж целия пост
# 2
Подкрепям Биляна с две ръце. Само да кажа за ваната - ако не се хвърляш на анатомичните (аз им казвам уреди за мъчение) ваната може да си я използваш доста дълго време. Дъщеря ми е на 2.5 години и с удоволствие си взима вана всяка вечер. При това сама, защото не се притеснявам, че може да се подхлъзне. Крачетата й вече опират от край до край, но тя много се радва на тази процедура. Ваната ми е Бреви, със стойка. излизаше около 65-80 лв. не помня с точност, защото нашите я купуваха когато вече бях в родилното. Има си тапа за отток на водата. В началото я слагах в стаята и като я изкъпехме се отичаше в кофа. изобщо много удобно и комфортно нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия