Идея за подарък на 16-годишен младеж?

  • 19 896
  • 28
Трябва да купя подарък за детенцето на наши приятели- момче на 16 години и ми е много трудно да измисля какво. За момичета се сещам, ама за момче- newsm78.
Виж целия пост
# 1
Виж каква музика слуша. Можеш да му купиш диск с музика. Можеш да му купиш двд с компютърна игра. Само да е някаква с повече битки. може и слушалки или камера за компютър (ако има такъв). Мр3 плейер също става (ако няма). Сега има доста евтини. Можеш да му купиш последната книга за Хари Потър. Можеш да отидеш в магазин ОЧЗ (за адреса ми пиши на лични) и оттам да му купиш черна блуза или суйчър с идиотски надпис. Там има и всякакви други дрехи и пособия за тинейджъри сърдити на света. Може сребърна верига за врата или за панталона или гривна.
Виж целия пост
# 2
Според мен допитай се до родителите ...така можеш да разбереш какви са му предпочитанията...какви дрехи обича...каква музика слуша.Аз бих подарила нещо златничко ... ще му остане спомен за дълго време.
Виж целия пост
# 3
Може да съм малко .... Whistling ,но според мен в никакъв случай не му купувай "ХАри Потър" това е момче на 16 г.,не на 10  Peace.Аз бих му дала парички.Да беше момиче по-така,но момчетата са доста по-специфични.Брат му на моя е на 17 г. и все за компютъра си купува неща,например последно искаше волан .
Виж целия пост
# 4
Може да му купиш хубава книга, например някаква енциклопедия, флаш памет, уеб камера с микрофон и слушалки, парфюм.
Виж целия пост
# 5
Хубав парфюм - нещо марково, не е задължително да е много скъпо. На тази възраст са доста  суетни и сигурно ще се зарадва.
Виж целия пост
# 6
Може да съм малко .... Whistling
Много си така.
Сина ми е на 16 години. Едва дочака да му донесат от щатите последния Хари Потър и го прочете топъл-топъл на английски за 2 дни. След него докато излезе българския дава английския на всичките си приятели и съученици без значение разбират ли английски достатъчно. Като излезе българския го купихме веднага, прочете го пак, след него се изредихме всички в къщи включително и баба му и след това книгата тръгна да обикаля приятели и роднини.
Чел е по няколко пъти всичките. Доколкото знам всички от класа му са го чели макар че повечето не са пипвали друга книга в живота си.
Виж целия пост
# 7
до каква сума-може нови колонки ако има комп-р,или мп3 плеър или камера за комп-р има и за по 20-30 лв. и са хубави Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Колан за дънки  Peace
Виж целия пост
# 9
Благодаря ти много!!!!" Hug".Все пак мисля ,че си зависи от детето.Защото познавам такива,които са до поличката на мама все още на тази възраст и са милите затворени и т.н. и други,които са вече мъже и ги вълнуват маааааалко по-други неща.
Виж целия пост
# 10
О и аз съм за колан-страхотен подарък Peace
Виж целия пост
# 11
Колан или парфюм, според мене са добри идеи. Доста момчета на 16 водят полов живот и Хари Потър надали ще им хареса.
Виж целия пост
# 12
Доста момчета на 16 водят полов живот и Хари Потър надали ще им хареса.
Нали и аз това имах в предвид
Виж целия пост
# 13
Колан или парфюм, според мене са добри идеи. Доста момчета на 16 водят полов живот и .......

 Shocked Shocked Shocked
Стига бе още са малки Grinning Grinning Grinning. Според мен да пита самото мом4е или родителите му. Моят син би се зарадвал на нещо свързано с хокей.
Виж целия пост
# 14


 Shocked Shocked Shocked
Стига бе още са малки Grinning Grinning Grinning.

Да бе, да...  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия