Забременяването-случайно или не?

  • 6 405
  • 104
Чудила съм се доста пъти по този въпрос. Не знам имало ли е такава тема, може би да, но аз да питам как стана при вас. В смисъл въпросът ми не е дали бременността ви е била желана или не, а по-скоро има ли такива между всички вас, които да са забременели, макар да са използвали предпазни средства (било презервативи, противозачатъчни или други). А има ли забременели след най-елементарното "предпазно" средство-прекъснат полов акт? Или пък съвсем целенасочено сте работили по въпроса?
Та това ми е питанката. Вие сте  bouquet
Виж целия пост
# 1
Или пък съвсем целенасочено сте работили по въпроса?
Целенасочено чак-не, просто спряхме да се пазим.
П.П. Забременяването понякога е неочаквано, но не става случайно! Wink
Виж целия пост
# 2
Да, абсолютно целенасочено и НЕслучайно. Не съм привърженик нито на случайните бременности, нито на пазенето тип "Вардааааа". Използвам противозачатъчни.
Виж целия пост
# 3
...А има ли забременели след най-елементарното "предпазно" средство-прекъснат полов акт?

Има, да  Laughing
Бремеността ми е Не планирана, но не и Не желана!
Виж целия пост
# 4
Съвсем целенасочено забременях и двата пъти. Иначе се пазим с презервативи и до сега не е ставал фал.
Виж целия пост
# 5
...А има ли забременели след най-елементарното "предпазно" средство-прекъснат полов акт?

Има, да  Laughing
Бремеността ми е Не планирана, но не и Не желана!
Точно това имах предвид, дали въпреки предпазните средства има бременност.
Иначе моята също не беше планирана, но пък беше много желана. Най-прекрасната изненада в живота ми.
Виж целия пост
# 6
решихме,че няма да прекъсваме половия акт вече и ще чакаме,ама не чакахме дълго-по-малко от месец Crazy
Виж целия пост
# 7
... Най-прекрасната изненада в живота ми.

Много правилно се изрази: най-прекрасната изненада в живота!  Hug

Иначе имам и една приятелка забременяла по същия начин- с метода "пазене". Години наред при мен беше ефективен, но явно съдбата си знае работата и нещата се промениха...
Виж целия пост
# 8
Хич не беше лесно при нас и хич не беше случайно.Опитвахме почти две години,ходихме по доктори,купувахме тестове за овулация ит.н.Слава Богу накрая се получи! Flutter
Виж целия пост
# 9
Планувано.Не обичам случайностите.
Виж целия пост
# 10
Планувано  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Целенасочено и въпреки това и двата пъти изненадващо Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Планирано беше и въпреки всичко пак изненадващо  Laughing
Виж целия пост
# 13
Съвсем целенасочено си беше, но доста си почакахме - цели 4 години  Sad
Виж целия пост
# 14
Изненадващо  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия