Интериор на магазин?

  • 6 851
  • 8
Става въпрос за магазин за дрехи. Искам нещо модерно,ефектно,изчистено. Напоследък ми прави впечатление че се боядисват черни стените.
Виж целия пост
# 1
Относно цветовете мога да ти кажа да избягваш черното в магазин. Преди години ходихме на обучение в Англия точно по темата как да направим един магазин приветлив за клиента и съответно предразполагащ да си остави парите в него. Това, което научих за черното е, че не е особено удачно защото е тежко и създава леко объркване у клиента, а съчетано с лошо осветление или някакви сенки създава асоциация с гробищно настроение и трябва по принцип да се избягва. Съвсем друг е въпроса, ако го използваш като някакъв акцент, тогава има много силно влияние.
Виж целия пост
# 2
Не бих заложила на бял под.Много бързо се замърсява и като е дъждовно времето,а и не само трябва да забърсваш пред клиентите.Или ти се налага да отговаряш на въпроса"Извинете,работите ли?"
Мисля,че сиво е най-удачно.
Моите шефове често съдействат на хора,които желаят да направят нов магазин.Имат няколко варианта,които могат да ти предложат,безвъзмездно.Ако искаш ,пиши на лични.Ако имаш желание ще ти дам адреси на наши магазини,за да погледнеш за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 3
Зависи какъв клас дрехи ще продаваш. Ако са по-скъпи на магазина му отива да е изглежда по-лъскаво и по -тежко, ако пък са евтини ще стресираш клиентите с такъв вид. За да го направиш в черно трябва магазина да е просторен, защото черното стеснява пространството или пък да сложиш много огледала, защото пък те оптически разширяват, подходящото осветление също е много важно. За мен един от най-стилните магазини е този на D&G в Милано, изцяло в черно, ще потърся снимки имах и на Кавали сниман и още доста. В София скъпите магазини също следват тази тенденция - B52, Catwalk. Според мен интериорен дизайнер може да ти даде верния съвет.
Виж целия пост
# 4
Можеш да залепиш тапети има толко красиви вече на пазара..

Богат избор от различни стилове - моежш да подбереш това, което импонира на магазина  Wink
Виж целия пост
# 5
Става въпрос за магазин за дрехи. Искам нещо модерно,ефектно,изчистено. Напоследък ми прави впечатление че се боядисват черни стените.

Казват, че Красимир Капитанов е един от най-добрите. Той прави интериора на магазина на моя приятелка на Александровска, може да погледнеш - "Fashion House".

Напоследък ми прави впечатление че се боядисват черни стените.

Чак вчера ми направи впечатление, че "Ниа Дорадо" стените са черни.

Виж целия пост
# 6
Миленика  "Fashion House" в горната част на Александровска ли е? Новия магазин на мястото на немските стоки(ТСМ) ли е?
Виж целия пост
# 7
Миленика  "Fashion House" в горната част на Александровска ли е? Новия магазин на мястото на немските стоки(ТСМ) ли е?


Да Peace
Виж целия пост
# 8
Какви дрехи ще се продават? Каква ще е клиентелата? Каква покупателна способност ще има?

Тръгни от отговорите на тези въпроси, за да можеш да адресираш правилно визията на магазина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия