Mинистър Гайдарски

  • 865
  • 6
Гледам,   гледам    изявите    на   въпросния   министър и   не   вярвам   на  очите    си newsm78
Как  може    да    позволяваме   дете    вързано   за    апарат   за   диализа    да   стои    така   40    дни    и    чака   неговия   велик   подпис...
Изобщо    тоя   е   като    онази   птица,   дето  си   заравя   главата   в   пясъка  и  като   не   вижда    нищо,  няма и   проблеми... То    за   каквото и   да   става   дума,   тоя   обяснява,   че  някой   нещо   преувеличава,   че   проблеми    няма  и   всичко е   чудесно... аз   нямам    думи  направо... ако  не  дай  си  боже    скоро    сте   били  в  държавна   болница,   знаете   за   какво  ви    говоря... то  лекарства    няма,   специалисти   няма... незнам...Трябва    да   направим   нещо !
Виж целия пост
# 1
И аз гледах репортажа и бях много възмутена #2gunfire Отвратително положение в здравната система, все пари няма, нещо липсва и незнам си какво. Прахвърлят си топката един на друг, как не го е срам този човек незнам, според мен ако такова нещо се случи в чужбина ще го изядат с парцалите. Ние все си траем и мълчим Tired
Виж целия пост
# 2
Гледам,   гледам    изявите    на   въпросния   министър и   не   вярвам   на  очите    си newsm78
Как  може    да    позволяваме   дете    вързано   за    апарат   за   диализа    да   стои    така   40    дни    и    чака   неговия   велик   подпис...
Изобщо    тоя   е   като    онази   птица,   дето  си   заравя   главата   в   пясъка  и  като   не   вижда    нищо,  няма и   проблеми... То    за   каквото и   да   става   дума,   тоя   обяснява,   че  някой   нещо   преувеличава,   че   проблеми    няма  и   всичко е   чудесно... аз   нямам    думи  направо... ако  не  дай  си  боже    скоро    сте   били  в  държавна   болница,   знаете   за   какво  ви    говоря... то  лекарства    няма,   специалисти   няма... незнам...Трябва    да   направим   нещо !
И аз гледах репортажа и бях много възмутена #2gunfire Отвратително положение в здравната система, все пари няма, нещо липсва и незнам си какво. Прахвърлят си топката един на друг, как не го е срам този човек незнам, според мен ако такова нещо се случи в чужбина ще го изядат с парцалите. Ние все си траем и мълчим Tired
                                                                                                            Съгласна съм с вас ,момичета  #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 3
Не съм гледала репоратажа,не мога да дам мнение по въпроса колко кадърен управленец е но е един от най добрите хирурзи в Блгария! Преди няколко години се наложи да се консултираме с него и съм възхитена от професионализма му!
Виж целия пост
# 4
Аз пък гледах репортажа, както и други медийни изяви на особата Гайдарски и мога да кажа, че не е никакъв управленец  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Не може да заема министерския пост на точно това Министерство такъв антихуманист! #Cussing out
 newsm61 Уф много се ядосвам от безкрайните несправедливости в наш`та държава.
Виж целия пост
# 5
но е един от най добрите хирурзи в Блгария!

въобще не съм съгласна  Naughty. Направи много неуспешна операция  #Cussing out на баща ми през '94г. и дори се опита да го ползва като опитна мишка  #2gunfire. А бяхме с дебели протекции при него.  Tired
Некадърник отвсякъде е той... жалък и мизерен...
Виж целия пост
# 6
Това е поредният абсурд в наща държава.Как един хирург може да управлява?Какво му разбира главата от финанси и мениджмънт?Само мрънка и се чуди каква глупост да изтърси......много се нервирам на тази тема..... #Cussing out...........

Да въведат двойно осигуряване за който иска, така, че когато отидем в болницата да няма няма.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия