Какво мислите за епидуралната упойка-за и против?

  • 18 411
  • 354
Здравейте мам4ета! Бих искала да споделите вашето мнение за епидуралната упойка от ли4ен опит.Дъщеря ми си роди по естествен път без помоща на такава упойка,не беше тежко раждане.Сега ми предстои отново да стана майка.Ако имате мнение и опит по темата,ще се радвам да пишете.Благодаря ви!!!!
Виж целия пост
# 1
не ползвах с първото раждане поради незнание, сега непременно ще си поискам епидурална упойка
Виж целия пост
# 2


  Аз съм против поради риска от засягане на нерви.
Виж целия пост
# 3
Страшно доволна съм от епидурала  Peace  newsm10 ,бих родила още 2-3 деца така  Laughing ,леко раждане ти пожелавам   bouquet
Виж целия пост
# 4
За, с двете ръце  Peace
Направо ми "светна", когато ми я поставиха!
Виж целия пост
# 5
И аз съм много доволна, но задължително трябва да си избереш читав анестезиолог.
Виж целия пост
# 6
Аз съм против поради риска от засягане на нерви.

И аз така
Виж целия пост
# 7
Важно е да избереш свестен анестезиолог! Иначе, защо не!  Peace
Виж целия пост
# 8
За, с двете ръце  Peace
Направо ми "светна", когато ми я поставиха!
и на мен, получих бързо разкритие, родих безболезнено и накрая, при шевовете не ме болеше хич, а и вечерта си спах като къпана Hug
Виж целия пост
# 9
Раждах с епидурална упойка и съм изключително доволна. Д-р Илиев от болница Токуда ми е сложи и нямаше никакви проблеми, родих с усмивка. Просто трябва да оцелите момента, когато разкритието е 4,5 см. Препоръчвам на всички тази упойка, момичета раждането може да е много красив и приятен момент.
Виж целия пост
# 10


  Аз съм против поради риска от засягане на нерви.
Това са градски легенди,изобщо няма такова нещо.Зет ми е анестезиолог и подробно ми обясни какво се случва,преди да се подложа на такова нещо.С две ръце съм ЗА епидуралната упойка при естествено раждане.
Виж целия пост
# 11
100 % съм за епидуралната упойка Peace. При мен пак имаше болка, но беше несравнима с болката преди поставянето й. Нямах никакви нежелани странични ефекти от нея, поставянето й също беше безболезнено при мен. Не мисля, че крие някакви рискове, все пак такава упойка се използва при множество операции, не само при раждане и е рутинна процедура за анестезиолозите.
Виж целия пост
# 12
против съм.,но всеки решава сам за себе си/и двете си деца родих без по-горе добре е обяснено защо/
Виж целия пост
# 13
ЗА.
Виж целия пост
# 14
Имам две деца.Първото родих без никакви обезболяващи,времената бяха такива.Второто с епидурална.Изобщо не може да се сравнява болката при двата случая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия