Бебе на 20 дни с хрема

  • 649
  • 9
Здравейте.
Същият въпрос отправих към Д-р Слънчева, но тъй като предстоят почивни дние възможно тя да не отговори скоро. Затова питам и вас за съвет и помощ.
Бебето ми е на 20 дни, но явно  с хрема. От нослето излизат по веднъж на ден огромни топчета секрет,наистина са много големи. По-притеснителното  обаче е, че явно има непрекъснато отделяне на секрет в носа, защото бебето се затруднява да диша, чува се как в нослето "бълбука" и явно секретът се спуска към гърлото, което предизвиква и кашляне от време на време. Нощем дори бебето се затруднява да диша добре и кашлянето го буди. Иначе за сега това не пречи на кърменето, носът не се запушва съвсем.
Моля, посъветвяте какво да направя, докато отидем на консултация?
Аз впръсквам Стеримар, който за кратко помага, но после отново започва да сумти и прохърква нослето на малкия.
Знаете ли какво мога да направя, за да помогнана малчо?
Много благодаря
Виж целия пост
# 1
Ами недей да чакаш деня за консултация ами извикай лекар да прегледа детето.
Виж целия пост
# 2
Обади се на педиатъра да дойде и да прегледа бебчето
Виж целия пост
# 3
Не чакай консултацията, а заведи бебето на лекар
Виж целия пост
# 4
Мисля , че бебчо се "чисти".Но за всеки случай извикай лекар да го прегледа.
Виж целия пост
# 5
След като напръскаш съсъ Стеримар дърпаш с аспиратор, така ще му олекне на бебето за по-дълго.
Виж целия пост
# 6
Веднага се посъветвай с лекар!
Виж целия пост
# 7
Спомням си, че и моето дете имаше хрема точно на тази възраст, извиках педиатърката вкъщи за преглед. Секретът не беше чак толкова, колкото описваш.
Виж целия пост
# 8
Май е излишна да се повтаряме - лекар.
Виж целия пост
# 9
Отиди на лекар! Моето бебе, на 10 дни имаше същия проблем, казваха ми не може да е болно, а когато отидох на лекар се оказа пневмония. Така че, недей да чакаш!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия