Има ли мами-стоматолози???Спешно питане!!

  • 1 010
  • 1
Честно да ви кажа,вече съм каил да го извадят тоя зъб,който лекувам от почти месец.Накратко-гранулом,.доказан чрез снимка,лекуван с няколко лекарства,след последното-пак болки.Добре че не кърмя,иначе щях да отровя детенце от обезболяващи.НЕ става с панадолче и тинтири минтири,едвам ме оправя аулинът.Правих повторна снимка-канали-чисти,но торбички се виждат едни малки долу...в корените.И сега пия Оспамокс 1 гр.,но пък почва да ме боли венецът!!! #Shocked  #Crazy  #Crazy .Аз трая по принцип на болка,но това вече почва да става дразнещо. НА 10.05 трябва да го затварят с пломба-питам се има ли смисъл??? Cry  Cry .Дано някоя от вас разбира...........
Виж целия пост
# 1
Не съм стоматолог, но ми звучи познато. Щом те боли... нещо не е наред, и ако го затворят с пломба и пак те боли - язък за цялата какафония. След опити за лекуване и спасяване на долен кътник, който между впрочем си беше облечен с коронка (!!!), се наложи да го извадят... че докато го извади доктора... леле-мале, той с едни ми ти корени, като вековна топола.  Grinning  Сега чакам някой слънчев ден като имам излишни пари да ходя да си правя мост. Един вече имам, така че втори не ме плаши.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия