Капка Сидерова в "Горещо"

  • 3 572
  • 35
http://www.goreshto.com/index.php?TPL=30000

Не мога да повярвам, че Венета стигна до там, че да пита една жена, загубила детето си и вече разказала на дълго и широко историята пред други две медии, наистина ли била бременна.  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Ами да я питаш жената, защо отива при Венета. Не е луд този дето яде баницата, нали? newsm78
Виж целия пост
# 2
Ами да я питаш жената, защо отива при Венета. Не е луд този дето яде баницата, нали? newsm78
И освен това,предполагам,предварително уточняват въпросите,които ще се задават.
Виж целия пост
# 3
Сигурно има нужда от реклама.  Thinking
Виж целия пост
# 4
Просто Венета бавно, но сигурно се спуска към дъното.
Виж целия пост
# 5
Тя дъното го стигна отдавна, ама още не е усетила  Tired
Виж целия пост
# 6
Венета съжалявала, че я разпитва за загубата! ooooh! Но не съжалява, че показва снимки от ехографа! Confused Думи нямам! Confused
Виж целия пост
# 7
Мъчно ми стана за Капка Cry. След години чакане да загуби толкова желано детенце.
Виж целия пост
# 8
По-извратено интервю не съм слушала.
Виж целия пост
# 9
Венета не разбра, че като стигнеш дъното трябва да спреш да копаеш.
Виж целия пост
# 10
Супер извратено и садистично ми звучи днешното предаване. Капка вече разказа за това във в. "Уикенд", Волен също, но във в. "ШОУ". За какво й е на Венета да чопли? И за да покаже съпричастност ми се облякла в черно.  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Реших да се жертвам и да гледам, но издържах само 10 минути. Наистина е извратено. Дори заподозрях Венета в леко садистично удоволствие или злоба. Ама и на Сидеров жена му с какъв акъл е отишла там. Не я ли знае каква клюкарка е? Тази Венета пада все по надолу откъм достойнство.
Виж целия пост
# 12
Айде стига бе,Венета била такава, Венета била онакава.Да не би насила да е накарала Капка да участва в предаването?Въпросите-предварително уточнени, явно е нямало възражения...Капка е решила, че като участва в "Горещо", ще прилючат със спекулациите по неин адрес...да,ама не.Може би затова даде интервюто.
Виж целия пост
# 13
Айде стига бе,Венета била такава, Венета била онакава.Да не би насила да е накарала Капка да участва в предаването?Въпросите-предварително уточнени, явно е нямало възражения...Капка е решила, че като участва в "Горещо", ще прилючат със спекулациите по неин адрес...да,ама не.Може би затова даде интервюто.
Peace
Виж целия пост
# 14
То спекулации май не е имало. Волен първи сподели за тази история в интервю, после и Капка го направи, пак в интервю, а накрая го разказа и в "Горещо". Май не беше това предаването, в което трябваше да дава гласност. Желая на Капка пак да гостува на Венета-следващия път с хубава новина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия