Работещи каси на Енергоснабдяване в София?

  • 7 575
  • 8
Някой да знае къде може да се плати сметка за ток днес в София? В бележката ни пише 27-и, т.е. утре, като дата за спиране на захранването при неплащане... а се оказа, че касите в пощите вече не работят  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Навреме си се сетила. Hug  На банкомат с дебитна или кредитна карта може да се плати. Виж в сайта на електрото. http://www.cezelectro.bg/ Успех.   bouquet
Виж целия пост
# 2
в магазините на ''Globul'' до 7 вечерта. т.е ''globul solutions net''.
Виж целия пост
# 3
http://www.electro-sof.com/casi.php

Опитай се да разбереш на този телефон - Работа с клиенти – 070010010
Виж целия пост
# 4
Аз отдавна съм се сетила, ама... големичка беше сметката, чак сега се финансирахме толкова  Whistling
Благодаря за идеите  Hug Списъка на касите го намерих, но там е посочено работно време, не и почивен ден. Имах спомен, че в Централна поща работи въпросното гише днес, но мъжът ми е ходил и са му казали, че в пощите днес не работят тези каси  Rolling Eyes Така че остават само "основните" каси на Енергото - AnMary, благодаря за телефона... ще звънна да проверя каква е ситуацията
А с Глобул не съм наясно как става номерът с плащането на ток на тяхна каса... трябва ли да си им абонат?   Tired
Виж целия пост
# 5
В Кауфланд - има магазини "Интернити" за моб. тел. там се плаща ток, само трябва да имаш ИД номер, работят събота и неделя.Остава от енергото да не са си изключили програмата. Нали са монополисти и са на 5 дневна.  Не се панирай - на 27,01 няма да дойдат да спрат тока, поне още 3-4 дни минават, докато информацията стигне до техниците, спиращи тока. Не ми се е налагало, но мои познати редовно търчат м последната минута. Касите на Енерго не работят в събота. В Глобул - по същия начин, не е нужно да си абонат, само ИД Номер/пише го на сметката/.
Виж целия пост
# 6
В Кауфланд - има магазини "Интернити" за моб. тел. там се плаща ток, само трябва да имаш ИД номер, работят събота и неделя.Остава от енергото да не са си изключили програмата. Нали са монополисти и са на 5 дневна.  Не се панирай - на 27,01 няма да дойдат да спрат тока, поне още 3-4 дни минават, докато информацията стигне до техниците, спиращи тока. Не ми се е налагало, но мои познати редовно търчат м последната минута. Касите на Енерго не работят в събота. В Глобул - по същия начин, не е нужно да си абонат, само ИД Номер/пише го на сметката/.
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 7
www.epay.bg

От тук се плаща за секунди. Не тичаш до банкомат, не чакаш по опашки. Гледам имаш интернет значи можеш да се регистрираш и веднага да платиш.
Виж целия пост
# 8
www.epay.bg

От тук се плаща за секунди. Не тичаш до банкомат, не чакаш по опашки. Гледам имаш интернет значи можеш да се регистрираш и веднага да платиш.
Отдавна знам за тази възможност и съм я обмисляла, но засега се отказвам заради сигурността.
Ние междувременно решихме проблема - оказа се, че може да се плати в някои клонове на Първа инвестиционна банка, необходим е само абонатният номер  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия