Мами, получихте ли соц. помощ за първокласника си?

  • 842
  • 4
Мили мами,
Моля отговорете ми на този въпрос. Моя син е първокласник, подадохме документи, миналото лято ни звъняха по телефона да ме питат какви размери носи....и това е! Не, че съм си оставила детето голо и босо, но ме е яд, като ни прявят на маймуни. Ако не сте си получили и вие целевата помощ, какво предлагате? Има ли майки -правистки и струва ли си да съдим социалното министерство?
Виж целия пост
# 1
То трябваше да се попълват молби.Аз се отказах точно поради тази причина.Първо докато ги получиш ти скъсват нервите ,а след това два пъти повече,защото може вече да сте пораснали и да не Ви стават дрехите или обувките.Предишните години като гледах по телевизиите какви циркове бяха реших да си спестя нервите.
Виж целия пост
# 2
Да, получихме ги:
1 тениска с дълъг ръкав
1 тениска с къс ръкав
1 поларен комплект - блузка и панталонче
1 зимно яке
1 чифт пролетни обувки от естествена кожа

якето и обувките ги дадоха през януари, а другите неща - някъде през ноември ги взехме
Виж целия пост
# 3
Да, получихме ги:
1 тениска с дълъг ръкав
1 тениска с къс ръкав
1 поларен комплект - блузка и панталонче
1 зимно яке
1 чифт пролетни обувки от естествена кожа

якето и обувките ги дадоха през януари, а другите неща - някъде през ноември ги взехме
и при нас беше така
Виж целия пост
# 4
Мила изобщо не съжалявай ,че не си ги взела Peace.мен общо взето от тези неща нищо не ми свърши работа,пълни боклуци newsm61.Поларения комплект е огромен(а уж по размер,трябваше да ни е точно,ама ги ушили едни торби),Зимното яке ми го дадоха розово,а аз имам момче,били свършили сините,еми викам,как да си облека момчето с розаво яке,а обувките уж щяха да са зимни,то едни грозни,грозни,абе отбиха номера това е всичко.Някой обаче си сложи бая парички в джоба smile3512.Казах си че няма да се ядосвам ,ама като се сетя af.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия