Гьоте институт

  • 1 429
  • 6
Самата аз се интересувам от курсове по немски за мене си, но четейки графиците някъде мернах, че има курсове за дребоси - мисля, че от 4 години. Някой знае ли нещо за това, ако има детенце, посещаващо ги или посещавало ги - да ми дадете моля информация. Моят син е малък още, но искам да съм в час - ако има от 4 г. - що пък да не го запиша да свиква от малък с езика. Някакви отзиви искам да чуя. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Здравей Каси, би ли дала повече подробности за детските курсове - време на провеждане, цена, място и т.н. От кога стартират? А дали ще има и летни програми?
Извини ме за многото върпоси, но тук сме все още малцинство - немско интересуващите се   bouquet
Виж целия пост
# 2
Хайде още една към малцинството на немско интересуващите се!И на мен би ми било полезно да получа някакво инфо.
Виж целия пост
# 3
Ами инфото е на сайта на Гьоте институт, там като отидеш изтегляш таблицата с графиците на курсовете и там мернах - че има за дечковци. Само дето искам отзиви от участвали, а пък то явно няма много.
Виж целия пост
# 4
В Гьоте института няма курсове за деца, има в Алианса от 6 год/
предучилищна възраст/ те са към Гьоте института.
Виж целия пост
# 5
Kаси , не открих на сайта им подобно нещо. А и не знам да имат курсове за деца. Затова и се заинтригувах. Ако можеш пусни ми точен линк, може би не търся на вярното място, но разрових целия сайт.
melan , благодаря за инфото. Алианса вече в новата сграда на Паметника Левски ли са? И немския ли е изнесен там?
Виж целия пост
# 6
 Аз разбрах, че имат младежки курсове за 14-16 годишни, но летни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия