Защо ми отказват секцио?

  • 11 725
  • 259
Здравейте! Въпроса ми е такъв: Защо ми отказват секцио по желание? Нали уж вече майката има право на избор.До сега съм питала 8 доктора от Ямбол и Сливен и всичките те ми отказаха. Най накрая си викам ами добре нормално,но поне с нещо да ме обезболят,но и това ми отказват не били правили епидурални упойки. Моля ако някоя мама е раждала секцио по желание в Сливен да ми каже при кой доктор и как се е разбрала с него.
Виж целия пост
# 1
Защото искат пари на ръка.
Виж целия пост
# 2
Официално няма такава опция - секцио по желание на майката. Постига се лесно, но - срещу съответната сума, за да ти запишат показания за секцио и да са изрядни по документи.
Виж целия пост
# 3
А ти защо искаш ''секцио''?
Виж целия пост
# 4
Не е в това проблема,защото на всички съм казала,че ще си платя все пак е по желание, а не по медицински причини,че да го поеме здравната каса.
Виж целия пост
# 5
Не е в това проблема,защото на всички съм казала,че ще си платя все пак е по желание, а не по медицински причини,че да го поеме здравната каса.

И на мен ми токазаха, но аз само при един пробвах. Продължавай да търсиш, повечето ще се съгласят.

А ти защо искаш ''секцио''?

Това мисля, че си е нейна работа  Laughing
Виж целия пост
# 6
Това мисля, че си е нейна работа  Laughing
[/quote]

 Laughingправа си.
Виж целия пост
# 7
Мисля, че ти отказват с право. Доколкото знам секцио се прави ако има медицински показания за това.
Ако държиш да раждаш секцио и да си платиш за това, защо не отидеш в частна клиника?
Виж целия пост
# 8
Мисля, че ти отказват с право. Доколкото знам секцио се прави ако има медицински показания за това.
Ако държиш да раждаш секцио и да си платиш за това, защо не отидеш в частна клиника?
Peace
малка е разликата в парите...така съм чувала
Виж целия пост
# 9
Ако от Сливен си говорила с д-р Дичева , тя няма да ти направи секцио по желание , защото е противник на секцио -което е операция със средна степен на сложност-без мед.показания .
Виж целия пост
# 10
Официално няма такава опция - секцио по желание на майката. Постига се лесно, но - срещу съответната сума, за да ти запишат показания за секцио и да са изрядни по документи.
Много правилно казано Peace
Виж целия пост
# 11
принципно всички уж отказват секцио по желание, но съм сигурна 100% ако им се предложи подходящата сума ще се съгласят Simple Smile
Виж целия пост
# 12
За щастие има все още лекари, които си изпълняват съвестно задълженията. Аман от моди!
Виж целия пост
# 13
За щастие има все още лекари, които си изпълняват съвестно задълженията. Аман от моди!
аман от тесногръди хора!

иди в частна клиника. аз така ще направя.  Wink
Виж целия пост
# 14
За щастие има все още лекари, които си изпълняват съвестно задълженията. Аман от моди!

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия