Професионална грижа за кожата

  • 2 074
  • 18
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=11&id=25
ползвали ли сте този тоник,добре звучи но не съм запозната с него...има ли добри резултати от него...какъв крем ползвате с висок фактор и колко време трябва да го ползваме този крем... всяка информация ще ми бъде полезна... newsm78
Виж целия пост
# 1
Това, което са написали е точно така, определено подновява кожата и подпомага синтеза й, защото изглажда леките бръчици. Аз лично го ползвам 1 път седмично, вечер, като не мия лицето поне 30 мин след него. И този ден не слагам нощната си грижа. На сутринта отгоре слагам Сити Блок на Клиник с фактор 40 и не съм имала проблем. Ползвам го повече от 1,5 години и съм зарибила и други хора. А мен ме зариби 1 приятелка. Определено пари като се ползва, но бързо минава. Доволна съм и препоръчвам. Дано съм ти била полезна. Ако има още нещо - питай!
Виж целия пост
# 2
Phoenix,Az  ти си писала че за бръчки помага,но аз искам да ми помогне за пъпки и широки пори в т-зоната мислиш ли че ще помогне.. newsm78
Виж целия пост
# 3
Phoenix,Az  ти си писала че за бръчки помага,но аз искам да ми помогне за пъпки и широки пори в т-зоната мислиш ли че ще помогне.. newsm78

Зависи от кожата, но помага за това по принцип!
Виж целия пост
# 4
а от каде може да го купя и на каква цена това ми се струва че щте има ефект и за стриите  newsm78 или поне ми се иска  Laughing
Виж целия пост
# 5
Ето аптеките, в които го продават:

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=30&l=1

В сайта има и инфо за него.
Всъщност откакто го ползвам не ми излизат пъпки  Grinning
Виж целия пост
# 6
надникнете в  www.silkvirgin.com, аз мисля че  не е нужно да се дават луди пари за кремове , тоници  и такива неща... това върши  невероятна работа
Виж целия пост
# 7
надникнете в  www.silkvirgin.com, аз мисля че  не е нужно да се дават луди пари за кремове , тоници  и такива неща... това върши  невероятна работа
sisity ,ще ме извиняваш,но твоето вече прилича на реклама.На поне 10 места споменаваш сайта и ръкавицата. Thinking
Виж целия пост
# 8
На Биотрейд тониците са много агресивни. Преди време си купих ексфолииращия, ползвах го от време на време, доволна бях. След като свърши, си поръчах отново и ми се видя по-различен - много по-агресивен, много щипеше... Не посмях да се намажа втори път. А дълбокопочистващата маска мирише толкова гадно и е толкова неприятна, че я изхвърлих почти веднага.
Виж целия пост
# 9
момичета мисля да си взема,сега разбирам че съм използвала продукт който е предизвиквал химичен пилинг а дерматолога ми не ми каза че трябва да използвам крем с висок фактор,така че трябва някакси да се въстановя от тва нещо,но искам да ви попитам като го използвам този тоник и го спра до пролетта,крема с високия фактор да продължа ли да го използвам... newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз също ползувам въпросният тоник а сутрин когато излизам нанасям крем с 25фактор с матиращ ефект.Доволна съм от тоника.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз също ползувам въпросният тоник а сутрин когато излизам нанасям крем с 25фактор с матиращ ефект.Доволна съм от тоника.  bouquet

на коя фирма ти е крема и каква му е цената.. newsm78
Виж целия пост
# 12
Аз също ползувам въпросният тоник а сутрин когато излизам нанасям крем с 25фактор с матиращ ефект.Доволна съм от тоника.  bouquet

на коя фирма ти е крема и каква му е цената.. newsm78
   На AVON случайно ми попадна и  ми хареса , мисля беше някъде около 10лв.
Виж целия пост
# 13
утре ще си взема тоника стискайте палци да не се разочаровам отново... Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
взех си тоника, вече втори ден го ползвам,но искам да ви попитам вие кога забелязахте резултат първата седмица може ли да очаквам подобрения...?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия