Изправят ли се сами ?

  • 490
  • 6
Синът ми е 1г. и почти 5 месеца,проходи още на 10м. и вече си върви добре но когато падне или когато е седнал не може да стане сам,прави опити да повдига леко дупето но .........не става.Интересно ми има ли и други като нас,аз си мисля,че по скоро е мързеланко и знае,че ще му помогна но незнам....Обяснявам си го и с факта ,че той изобщо не пълзи и никога не е пълзял ,чак сега прави опити да пълзи назад.Ще питам и педито но ми е интересно и вашето мнение!
Виж целия пост
# 1
В началото след като проходи, когато паднеше по-скоро се търкаляше по земята в опит да стане самичък, сега вече на година и два месеца, пада и става веднага след това.Факт е че преди да проходи лазеше доста, но незнам дали има нещо общо със ставането.
Виж целия пост
# 2
да, моят беше така. Шегувахме се, че ако падне насред полето, няма да може да се изправи никога, понеже няма за какво да се хване. Но пълзеше отдавна. В крайна сметка се научи да се изправя месец след като проходи, може би и защото не си правех труда да му помагам.
Виж целия пост
# 3
при Филип никога г е нямало този проблем изправиа6е се преди да се научи да ходи.
но мисля ,ч е като му се наложи ще се нау4и най-барзо. оставяй го малко да се потруди да стане преди ти да го дигаш, когато проявява желание де....все ще се научи.
Виж целия пост
# 4
За първото съм забравила, ама малкият се изправяше сам преди да проходи. Първо започна да се изправя от клекнало положение и да застава за секунди прав бе да се държи за мебелите, и няколко дни след това проходи.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви за отговорите,и аз мисля,че скоро ще се получи тъй като вече започва и напред да пълзи и все по-често се опитва да стане. Hug
Виж целия пост
# 6
Синът ми е 1г. и почти 5 месеца,проходи още на 10м. и вече си върви добре но когато падне или когато е седнал не може да стане сам,прави опити да повдига леко дупето но .........не става.Интересно ми има ли и други като нас,аз си мисля,че по скоро е мързеланко и знае,че ще му помогна но незнам....Обяснявам си го и с факта ,че той изобщо не пълзи и никога не е пълзял ,чак сега прави опити да пълзи назад.Ще питам и педито но ми е интересно и вашето мнение!

Това все едно аз съм го писала  Mr. Green с едниствената разлика, че моя бонбон е по-малък и проходи преди месец някъде... И аз малко се притеснявам от факта, че както сплете краката и падне, така си и остава, почва да мрънка или реве и не прави никакъв опит да се изправи сам  ooooh! Надявам се искренно да няма повод за притеснение  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия