ДОБРИЧки майки - ЗАЕДНО ЗА ДЕЦАТА (2)

  • 30 714
  • 914
# 900
Ами нека е понеделник тогава.
Виж целия пост
# 901
Да бъде  Simple Smile
Виж целия пост
# 902
....

Виж целия пост
# 903
Не обещавам, но имам желание. Grinning
Виж целия пост
# 904
Забравих да кажа, че протокола за последното ни дарение е у мен от вчера.  Peace
Виж целия пост
# 905
Аз май  в понеделник няма да мога момичета (ще имам гости , нали все още е Великден, обадиха ми се и неможах да им откажа). Embarassed
Когато се разберете , няма проблеми , неможе вечно с мен да се съобразявате! Peace
Виж целия пост
# 906
Така е, трудно е на всеки да му е удобно.
Аз затова исках да се преброим, защото за 5човека примерно не е необходимо да запазваме някъде маса.
Виж целия пост
# 907
Аз също няма да успея за понеделник. Няма да сме в града.
Весели празници!   bouquet
Виж целия пост
# 908
Всъщност.....
Нека отложим срещата.....
Смисълът е да се съберем повече, така че като свършат празниците, тогава...
Виж целия пост
# 909
Съгласна съм с Борито. Няма смисъл да се събираме 3-4 човека. По-добре да изчакаме и да се съберем повече хора, за да бъде срещата продуктивна.
Виж целия пост
# 910
Добро утро Hug

Както гледам организира се срещичка Simple Smile . Пишете ме и мен PeaceНямам претенции за ден, а за час по-рано от 19,00 часа не мога, но даже и по-късно да ми дойде смяната за гледане на децата пак ще дойда. Peace

Хайде лек ден на всичкиииииииии
Виж целия пост
# 911
Привет!
Весели празници на всички Вас!
За среща,  нямам нищо против. Присъединявам се към Вашата кауза и Ви подкрепям безрезервно.
Бях извън града. Тук са само за два дни и отново ще пътувам, но след празничните дни / 6 май/ ще бъда на линия.
И разбира се, ще дойда на срещата в уреченото време и място, ако наистина срещата се организира след празниците.  Надявам се наистина да се съберем повече хора,  да приобщим още и още съмишленици и последователи.
Поздрави!
Д. Ор.     
Виж целия пост
# 912
Среща:
ПОНЕДЕЛНИК - 12.05.2008 - 19 ч. - Сплендид
Виж целия пост
# 913
Момичета, получихме покана от Дома за изпращането на тримата абитуриенти. Поканата е за утре - 20.05 от 14.00 часа!

Аз ще се опитам да отида, но не мога да го обещая със сигурност. Ако има желаещи, моля да пишат тук.
Виж целия пост
# 914
Ето ТУК можете да научите повечко за това

ама си много глупав, нямаш рекорди, медали, нищо за какво се буташ тогава при специалистите
най лошия и мизерен зоопарк който съм виждала

майките тук се справят по добре от теб
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия