43та Американска чакаща поредното бебче-давай Индиана

  • 12 392
  • 304
AZ
benson10 - A.J. - 9.Май.2007

CA
pumpal-LA -син
Juturna - Сан Франсиско 
zora - дъщеря-Сан Франсиско 

CO
dessivl - Виктор 5м, 6.5г, 11г, 17г, София/Денвър
milf - син 1г - София/Денвър
 

CT
Hear Again


DC

Abadjieva (Анна) - Анелия  , Elizabeth

FL
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
Джи [xG&J] - Anthony Kyle, 1/22/07 - София/FM-CC
Кейси - Самиул + бебе
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
 
GA
victoria - Елла (19 декември 2005) - София/Атланта
4baby -  Антоанета (22 август 2006) - Атланта

HI/CA
Jungle (Петя) - Натали-Джоел; в очакване на второ - Ориндж Каунти

IL
ТинаХрис (Христина) - Жорко 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари) -Чикаго,2 дъщери - Гери и Марги

МА
Бубка (Боряна) - Дани (11 април 2006) - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария 

 MN
bistraz (Бистра) - Мартин 
Atti - Сейнт Пол
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 

NY
hotmama73 (Елица) - Рада (13 декември 2005) - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин (24 май 2003); Елена (24 август 2006) - Варна/Албъни
 

NC
MissZ- Лекса и Крис
МVK- син

OH
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Ружа - Лора , Марта 

WA
Liann (Ани) - Деси 06 Февруари 1992, Кристина 05 Май 2005 - Пловдив/Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл
 

+ misholina-дъщеря и син

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Последни теми

41 Американска тема
42ра Американска- снежно Януарска или топло Януарска тема
Виж целия пост
# 1
Много болнички деца, бе! Да се оправят!   bouquet

Много жал ми стана за Ели с тая маска! Успех, Тандури, дано свикне!

Аз си имам мърморещ мъж днес. Започна да учи за CFA, на 7 юни му е изпитът, минаваме в извънреден режим. Та хем учи, хем му е зле на стомаха нещо, та стои в леглото с книгите и промучава нещастно чат-пат. Поне не му се яде!  Mr. Green

Обама спечели Южна Каролина, йеееееее!
Виж целия пост
# 2
Темата е в чест на Индиана,героиня голяма с това преносване! Wink


Тандури.... Hug оправяйте се ей,Ели се намъчи значи-да я целунеш от нас с Елла Heart EyesСамо като четох какъв кофти ден си имала и ми призля,дано никога не се повтаря!

бенс..миличкия А.Дж. това ли му се стополяса на главата,дано да свикне с каската по бързо- а това с местенето е кофти но гледай от положителната страна,наистина сега е най лесно да се местите,докато малкия е бебе че после като почне у-ще става кофтито.

Джи...честита ви 1ва годинка ,щастливо и безгрижно детство му желая на красавеца Антъни.

Мрс Г...дай да я видим хубавицата София-скоро не си си красила автара с нея Simple Smile

Знам че пропускам много теми но всичко ми е  каша в главата Crazy
Здравейте на новите мами Peace
Давайте данни да ви пиша в списъка-не смея да пиша без разрешение Wink



Виж целия пост
# 3
Здравейте от мен в новата тема!

При нас за сега нищо ново!

Бързо оздравяване на всички болни дечица!
Виж целия пост
# 4
Вики, голямо благодаря за това, че отваряш новите теми и се занимаваш с редакциите по списъка!  Simple Smile
Давай още снимки на Елла, отдавна не си показвала новите творения, а съм сигурна, че има.

Кейси, не знам какво да кажа. Жалко, че децата стават свидетели на подобни неща.

Индиана, докато изпишем темата, да си родила. Ще пишем бързо и по много!

MrsG, има защо да ти е любим Сан Франциско, приказен град, чудесна атмосфера. Ако трябваше да избирам къде да дойда, пак тук бих дошла.

В този ред на мисли, гости посрещам по всяко време и с голямо желание. Ако някой има път насам, или пък му се пътува и му се иска да дойде, добре сте дошли!

Тандури, как сте тези дни, оправяте ли се?

миз, 2300 за детска градина е огромна сума дори за нашия район, та не бих ти повярвала, дори да твърдеше, че я давате!  Grinning Доволни ли сте от Bright Horizons? Александра тръгва в Монтесори ( не че на нейната възраст това има значение), която е по пътя между къщата и офиса ми, и е на 3 мин. с кола и от двете места. От Bright Horizons ми се обаждаха миналата седмица, че имат свободни места, там сме в waiting list от май миналата година. Та, са ми резервен вариант, ако нещо се провали първоначалния план, дано не стигаме дотам.

Виж целия пост
# 5
Благодаря на всички за съветите..Сега се връщам от имърджанси роом..Респираторна инфекция,ушите не са засегнати,дроб4етата също са чисти.Не ми издържаха нервите с такава температура да се боря и да не мога да я сваля...баси 104,2 Ф....полудявах..Изписаха Аугментин на 8 4аса. Сега ми е по-спокойно,защото знам за какво става въпрос,а не да гадая...Казаха,4е мога да давам и редувам Тиленол с Моутрин,защото едното се дава на 4 4аса ,а другото на 6..и се 4удех дали изобщо могат да се дават паралелно с антибиотика..но могат. Доктора не се у4уди на тази висока темп, а аз направо се бях сдухала от притеснение. ..Така,4е продължаваме да се лекуваме..Оба4е аз пак се питам: Защо Аугментина е 250 мг,а в Бг дават антибиотиците за 11-12 год деца по 500 мг на прием? Не е ли малка тази дозировка? Разбира се,той е доктора и знае какво прави,надявам се...оба4е,аз като майка все се питам какво ли не,и все сравнявам нещата какво съветват в Бг,какво дават тук....
Виж целия пост
# 6
Момичета,
Малко със закъснение се включвам, но с малките все не остава време за писане - предимно наблягам на четенето  Laughing.  Някой може ли да ми каже какво е толкова специално на Bright Horizons, че са им такива високи цените? Нашето Montessori e по около $950 на месец с храната и пак ми изглежда соленичко  Rolling Eyes
За Тексас не мога много да кажа, защото сме тук само от няколко месеца, но първите впечатления са по - положителни отколкото очаквах. Някой от предградията на Далас ми изглеждат по-европески и модерни от повечето места, които съм видяла тук в Америка. Хората... имам колеги от всякъде, а и човек си подбира компанията в крайна сметка, а религията си има и положителни страни. Хората наистина са доста отворени и любезни, а и добронамерени според мен.
Виж целия пост
# 7
Индиана, хайде утре да раждаш  Wink Сдоби се и ти с бебе кротушче! Моето както си бързаше, така и сега е като с трън в дупето, не знам как наддава въобще това шило. А иначе имаме да се оплачем и ние с разтройство от 2седмици, но да не о...... темата  Wink

Анет, гледайте се вкъщи сега и това е! Лесно ли я кара? Спомням си имаше една много готина анимациа на Том и Джери, бяха хванали скарлатина и когато аз я карах като малка се асоциирах с тях и ми беше леко  Mr. Green

Джена, Ноли си знае какво да лапа  Laughing помня как ти висеше на гърдите с часове.

Хиър, и аз си имам такова чудо в къщата  Whistling Неговия изпит е на 1 юни, ако не греша. Само че той си има бебе, вместо стомашен вирус, по-неизлечимо е  Laughing

Пинкито, добре си направила че си я водила! Дано й е минала вече температурата.







Виж целия пост
# 8
добро утро,
ние даваме 860/месец/2 деца при леля пакистанка,мислех че е наглост,сега като ви чета направо да ида да си купя хонда фит със "спестените" пари..
*
Пумпале-знам ли какво е леко,сърди се че не и даваме да излиза,това и е основния кахър
Виж целия пост
# 9
Анет, за по колко часа ги гледа лелята ако не е тайна? Храна включва ли се?

Пинкито, в БГ изписват антибиотиците обаче за 5 до 7 дена, тука винаги изписват за 10, затова и концентрацията е по-малка, а и не са почитатели като цяло на антибиотиците, което е добре, на организма му се дава шанс да се бори и сам.  Peace

Виж целия пост
# 10
И ние плащаме под $500 на месец за домашната градина. Мога да го заведа в 6.30 сутринта и да го прибера в 17.30 часа. Включени са закуска, обяд и колкото снакс поиска, мляко, сок и т.н.
Виж целия пост
# 11
Тандури,7.30-5.30,случва се и до 6 ако се наложи без да плащам по 3$/час както в универс.градина; храна си нося аз,което както съм казвала и преди за + за мен и то голям;120 на седмица/дете плащам,връщат ни малко от данъци, малко деца са (бяха само 2та допреди 2 седмици) и болестите наистина са много редуцирани (ние влачим от балет,плуване,испански, библиотека и пр.според мен)
Виж целия пост
# 12
Искам и аз да се връщам на работа и при нас като разпитвах ми казват цени от по 1200 на месец на дете Shocked Какви са тез цени при вас,  да се местя направо във вашите вилаети  Thinking

Интересно ми е как гледат бебетата. Като бях в Хюстън веднъж, ходих с приятелката ми да заберем детето й от Крем де ла Крем и в стаята с бебетата имаше няколко люлки и в тях се люляха 5 бебета. Ако ще го люлят така с часове, не си го давам!
Виж целия пост
# 13
Тандури, на мен това ми беше основната причина да откажем небюлайзъра, не си представям как му слагам маска на моето шило. Ели не се ли повлия от антибиотика? Дани на втория ден свали температурата, в момента кашлицата вече му е повърхностна. Докторката се обади в нас в петък да пита искаме ли машината все пак, пробутват ли я, не знам....
Айде да сте здрави вече!

Пинкито, добре е, че сте отишли на лекар... за съжаление нищо не мога да кажа за дозировката на антибиотика, не знам за вашата възраст.

Моя колежка плаща 2200 за бебе в Брайт Хърайзънс, ние по-малко, но това е положението,
Според мен не виждам нещо кой знае какво за тия пари, ние сме си още на списъка за по-евтина "немаркова" градина за месец юни. Няма да ми липсва да спестя $400 на месец.  Grinning Освен да е тази цена от по-високите застраховки и съотношението учители-деца, което е узаконено от щата, не мисля, че има такава разлика в грижата за децата....

Много се смях на коментара на миз за социалните, една моя приятелка вика - само да се пенсионирам, ще ме кара (детето) с кола от масаж на фризьор.  Mr. Green

Хиър, аз разбирам, че не било толкова добре, че Обама спечели Каролина, почвали да го виждат като представител на черния вот... все по-симатичен ми става, а Хилъри обратно.

Шоколадкина, вие не бяхте ли във Филаделфия преди? Как ти се вижда Тексас? Нашата фирма има офис в Далас в Лас Колинас, там хич не е лошо...

Зора, аз ако трябваше да избирам между Сан Фран и Бостън, първото щеше да е, но знам как е -сърце не трае, и аз съм все по местенето, а и като е ход в името на кариерата...

Анет, бързо озравяване и на вас!

Бенсън, дано каската ви се отрази добре и бързо да я махате!

Кейси, ужас, не ами ужас... Как е влезнал този? При нас се влиза само с код на вратата... Клетите дечица...

Вики, благодаря за темата!

Индиана, давай!

Дано не пропуснах какво имах да кажа, баш отчетно стана, но здраве да е!

Бяхме вчера в Икеа, купих си пухен юрган кинг сайз за $20... как сте вие с намаленията, какви удари сте направили?  Laughing Аз тази година имам ного слабо представяне, само малко JCrew и Body Shop, и то все онлайн, няма време за миткане по магазините... 
Виж целия пост
# 14
Индиана, стискам ти палци!

Пумпале, и вие ли CFA взимате?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия