Епилепсия и глисти

  • 1 661
  • 5
Здравейте.Пиша за първи път и Ви моля ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да сподели опита си.Синът ми е на шест години.Имаме епилепсия и се оказа че имаме глисти.Лекаря при когото ходим ме предупреди изрично да не давам лекарства за глисти.Не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 1
Здравей миленарашкова!
Не съм много запозната с глистите, но от баба си знам, че едно време са лекували глисти със смлени тиквени семки, както и със смлян чесън с топло прясно мляко и мед, преди закуска, звучи много гадно, но само това знам, но никога не ми се е налагало да изпробвам тези неща.
Неразбрах защо невролога ви е забранил лечение, може би лекарствата за глисти нетрябва да се комбинират с антиконвулсантите.
Виж целия пост
# 2
И аз зная от моята баба...сурови тиквени семки..колкото може повече...може и да не са смлени...имало ефект..пробвайте,нищо няма да навреди..Упех!
Виж целия пост
# 3
Какви са глистите? Детски глисти, които са 20 см или острици, които са около 1 см ?
От остриците организма може да се самоочисти за един месец при добра хигиена.
Казаха ли ви как да пазите детето да не се само заразява? Сутрин много добре трябва да се измива дупето, а нощем да не се чеше - за по-сигурно да спи с памперс или се зашива горнището и долнището на пижамката, да не може да се почеше насън.
За другите (големите) не съм сигурна дали може да се самоочисти.
Посъветвайте се и с добър фармацевт относно лекарствата.
Виж целия пост
# 4
Много Ви благодаря.Ще пробваме всичко.
Виж целия пост
# 5
Направи му чай от бял равнец , за 2 дена ще се изчисти.Горчи,но прави чудеса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия