Kaкво ви помагаше при гадене?

  • 4 896
  • 60
Здравейте,при първата бременност го нямах този проблем,но сега е разли4но.Моля,ако някой знае някакви "лекове" да пише.Благодаря Ви!!!
Виж целия пост
# 1
Degan
Виж целия пост
# 2
При мен положението беше много,много тежко #Crazy от самото начало докато не родих не спрях да повръщам,че даже и доста време по болници лежах,именно заради това,честно да ти кажа нищо не помага,или поне няма нещо,което напълно да премахне гаденето.Аз през по-голямата част бях на инжекции-деган и церокал,биеше ми ги мъжа ми вкъщи,ефекта беше почти никакъв,но през цялата бременност си слагах и едни свещички-Вомакур-сутрин и вечер и като че ли те най-ми облекчиха гаденето,опитай те може да се слагат и от бременни,дано ти помогнат Peace
Виж целия пост
# 3
Преди да използваш лекарства опитай да хапнеш сухар, коричка хляб.Знам, че когато на човек му се гади не му е до ядене, но мен ме спасяваше това.
Виж целия пост
# 4
На мен до четвъртия месец нищо не ми помогна.Страшно беше.След това спря гаденето Peace
Виж целия пост
# 5
На мен ми минаваШе като хапна неЩо (в никакъв случай маzно), но само zа иzвестно време, после се почваШе наново... Така че си хапвах често, но по малко. Да уточня, че не съм повръЩала, само ми се гадеШе.
Виж целия пост
# 6
Преди да използваш лекарства опитай да хапнеш сухар, коричка хляб.Знам, че когато на човек му се гади не му е до ядене, но мен ме спасяваше това.

 newsm10 smile3521

Виж целия пост
# 7
На мен до четвъртия месец нищо не ми помогна.Страшно беше.След това спря гаденето Peace

И при мен беше така  Peace
Виж целия пост
# 8
Кафе Peace
Виж целия пост
# 9
първите три месеца ми беше лошо,но след това се чувствах перфектно  Confounded
Виж целия пост
# 10
Тоник,сок от изцеден лимон или портокал. Peace
Виж целия пост
# 11
нещо газирано, но малко да не получиш газове и... не го мисли, отвличай си вниманието с нещо, колкото можеш  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Нищо...до края на третия месец ядях само лимони и грейпфрути, но и от тях не се чувствах по-добре. После всичко мина, все едно никога не е било Hug.
Виж целия пост
# 13
ментови бонбонки!!! Blush
Виж целия пост
# 14
Газирана вода И за да ми е по-приятна си я смесвах с прясно изцеден лимон и си правех "домашна лимонада"  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия