"Търси се" по БТВ

  • 3 052
  • 50
Гледахте ли предаването?Как ви се стори като формат?Харесаха ли ви Максим,Албена,родителите му?
Виж целия пост
# 1
Гледам го. Предаването е ОК  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Страхотна подкрепа за Максим! Браво! Той има нужда от това.
Виж целия пост
# 3
Искрен ми се вижда.
Истината е, че това е голяма трагедия и за двете страни.
Водещите обаче, малко дървени ми се виждат.
Виж целия пост
# 4
Добри са си водещите, особено като за първо предаване и на такава тема... Thinking
Виж целия пост
# 5
Тези момичета нали водиха едно предаване по Евроком или аз се бъркам. newsm78Имаше пак по 1 гост и му пускаха разни приятели и познати за изненада.
Виж целия пост
# 6
Предаването им е същото по формат, както когато се излъчваше и по Евроком със същото име.
Добре са се справили двечките. Сега родителите на младежите, пострадали при катастрофата, са при Крум Савов. За другата гледна точка....
Виж целия пост
# 7
Има ли го вече във vbox-а?

Водещите да не са Меги и Нели? Работехме заедно преди време. Симпатяги са и водят добре.
Предаването им Търси се беше забавно. Канеха гост и го изненадваха с негов приятел.
Виж целия пост
# 8
Предаването им е същото по формат, както когато се излъчваше и по Евроком със същото име.
Добре са се справили двечките. Сега родителите на младежите, пострадали при катастрофата, са при Крум Савов. За другата гледна точка....

Пуснах ги сега и майката пожела на Максим да му се случи същото. Shocked
Виж целия пост
# 9
Пуснах ги сега и майката пожела на Максим да му се случи същото. Shocked
Предаването не е лошо като за първо,ще влязат в час бързо!
извинявам се за офф,но аз ако съм на тези родители,накой пиян да убие детето ми, ще е малко да му пожелая същото. А и започнаха да насаждат съжаление към него напоследък по тв.
Виж целия пост
# 10
По Нова Крум Савов е поканил бащата на Мануела и майката на Петър. Крум се разплака докато показваха кадри от катастрофата.
Виж целия пост
# 11
А дали всички ще бъдат по-щастливи и по- доволни, ако Максим влезе в затвора???????? ooooh!От друга страна родителите на Петър са прави , че нищо не може да върне детето им, и дали ако Максим изгние в затвора, тези хора ще са спокойни!! Много е сложно!!! На никой не му се влиза в затвора!!!
Виж целия пост
# 12
Пуснах ги сега и майката пожела на Максим да му се случи същото. Shocked
Предаването не е лошо като за първо,ще влязат в час бързо!
извинявам се за офф,но аз ако съм на тези родители,накой пиян да убие детето ми, ще е малко да му пожелая същото. А и започнаха да насаждат съжаление към него напоследък по тв.

Не искам да превръщаме темата в "за" и "против" Максим,всеки си има мнение.Това което мене ме дразни е,че започна да ми писва през два дни да дават или него или родителите.Аман вече.Ми да го оставят това момче малко,пък съдът да го прави каквото реши.Той така и иначе вече е наказан,ама цялото това преекспониране ме изнервя.
Виж целия пост
# 13
Всички не, но тези родители определено ще получат някакво възмездие.  Thinking
Виж целия пост
# 14
Материално/възмездие/може би.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия