AVENT ili NUBI

  • 1 472
  • 24
кажете си мнението за шишета и биберони за новородено- NUBI или AVENT да си взема? Ако сте ползвали и от двете марки - от кои сте по-доволни ?
Виж целия пост
# 1
Аз лично използвам на AVENT продуктите, но и за NUBI имам много добро впечатление от това което съм чувала. Като марки са добри и двете, но са различни като цени. Вземи си което ти е по джоба и не се притеснявай.
Виж целия пост
# 2
Аз лично предпочитам Авент. Много съм доволна от тях.  Peace
Виж целия пост
# 3
И аз бях взела Авент, моите деца не искаха да ги ползват. Много им бяха твърди бибите явно  newsm78.
Виж целия пост
# 4
Специално за шишетата моят син си хареса Чико с каучуковите биби.
Виж целия пост
# 5
И от Авент и от Нуби съм много доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 6
аз съм доволна от шишетата на Авент имам и на Чико и на Б-фрии,но те са с много джаджи и е голяма играчка като ги стерелизираш Outta Joint
а иначе бибката на Чико каучуковата много ни харесва Hug
Виж целия пост
# 7
Специално за шишетата моят син си хареса Чико с каучуковите биби.

 И при нас беше така.На Авент всички шишета отидаха в кофата.
Виж целия пост
# 8
Моето мнение е че от двете марки Авент е по-добра, иначе това си е строго индивидуално, всяко бебе е различно някой харесват едно други друго. Peace
Виж целия пост
# 9
Нуби Peace
Виж целия пост
# 10
Моя син като съвсем малък харисваше Авент защото биберона е по мек но като поотрасна почнахме да ползваме Нуби защото бибероните имат система за масаж на венеца и система против изтичане на течноста а точно тогава запова подхвърляне на шишета защото почват да пия сами а и започват да растат зъбки,като цена са на кантар.Аз съм доволна и от двете марки.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Авент. Ползвам доста техни неща и съм много доволна.
Виж целия пост
# 12
Аз ползвам шишета на Чико, на Нуби имам само едно с накрайк от което сина ми пие вода.Хубаво е.Чувала съм и за Авент много хубави отзиви.Но честно казано ако трябваше да избирам от двете марки за новородено бих избрала АВЕНТ  Peace
Виж целия пост
# 13
Авент. Ползвам доста техни неща и съм много доволна.

 И аз съм доволна от Авент Peace.
Виж целия пост
# 14
AVENT
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия